Як взяти ВАЗ в кредит.

Якщо ви вирішили придбати автомобіль ВАЗ, але у вас недостатньо для цього коштів, можна оформити кредит у банку. При цьому є можливість вибору найбільш оптимальних умов кредитування залежно від того, нова це машина або ж вже з пробігом.
Вам знадобиться
  • - інформація про програми кредитування банків;
  • - машина, яку ви збираєтеся купувати.
Інструкція
1
Визначтеся з вартістю машини і необхідною сумою грошей. Це важливо, щоб ви могли розуміти, який розмір початкового внеску ви можете зробити, оскільки від цієї суми в чому залежить лояльність банку при видачі кредиту, і чим вище перший внесок, тим менше буде відсоток переплати.
2
Враховуйте також і той момент, що при видачі необхідної суми банком в автосалоні може не виявитися обраного вами автомобіля, але при цьому потрібно буде внести передоплату. Найкраще в цьому випадку внести цю суму з особистих коштів, а позику брати, коли машина буде доставлена. Але ви вже повинні мати гарантії того, щоб банк схвалює вашу заявку.
3
Якщо ви збираєтеся купувати автомобіль ВАЗ не в автосалоні, а вже був у вжитку, уважно ознайомтеся з умовами кредитування всіх банків вашого міста. Це пов'язано з тим, що не всі кредитні організації готові надавати гроші на придбання вживаного автомобіля, оскільки при неплатоспроможності позичальника банку буде досить складно реалізувати таку машину, яка на момент виплати кредиту є запорукою, щоб погасити заборгованість. Тому подавайте заявку тільки в ту фінансову організацію, умови співпраці з якою будуть максимально відповідати вашим вимогам і можливостям.
4
Якщо не вдається отримати автомобільний кредит на придбання уживаної машини, візьміть звичайний споживчий. В цьому випадку ви заощадите свої особисті фінанси або позикові кошти на необхідності купувати страховий поліс КАСКО. Також ви в будь-який момент при необхідності зможете продати машину і при цьому продовжувати погашати кредит, що неможливо, коли автомобіль є заставним засобом у банку.
Власний вантажний автомобіль дозволяє добре заробляти, ви зможете самі вибирати графік роботи, тарифи на вантажоперевезення або здавати його в оренду на вигідних умовах. Проблема полягає лише у високій вартості, купити вантажний автомобіль набагато легше в кредит.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - довідка про доходи;
  • - трудова книжка (або завірена копія);
  • - водійське посвідчення;
  • - хороша кредитна історія і платоспроможність позичальника;
  • - послуги автосалону;
  • - послуги банку.
Інструкція
1
Дізнайтеся програми кредитування в різних банках. Порівняйте пропоновані відсотки, можливу суму, необхідність в первинному внеску (при оформленні автокредиту), інші умови.
2
Підготуйте необхідні документи, список вам надасть банк. Як правило, це копія та оригінал паспорта, свідоцтва про шлюб, трудової книжки, посвідчення водія, довідка про трудові доходи. Якщо автомобіль дорого коштує, а ваша зарплата недостатньо висока, доведеться пошукати поручителя. Заповніть анкету банку і передайте пакет документів співробітнику.
3
Дочекайтеся розгляду заявки, зазвичай не більше тижня. Якщо прийшла позитивна відповідь, зверніться у фірму, що займається продажем автомобілів.
4
Уточніть у банку, в якому автосалоні ви можете купити автомобіль, оскільки вибір може бути обмежений. Ви можете придбати автомобіль як іноземного, так і вітчизняного виробництва, як новий, так і старий, але тільки за згодою банку.
5
Виберіть вантажний автомобіль підходящої комплектації, вантажопідйомності, перевірте його ходові якості. Якщо вас все влаштує - оформите договір купівлі-продажу, отримаєте техпаспорт і підпишіть папери про безготівковому розрахунку через банк.
6
Передайте документи на автомобіль в банк і дочекайтеся рішення про переведення коштів на рахунок компанії-дилера (автосалону). Коли вам повідомлять про те, що гроші переведені - заберіть свою вантажівку і користуйтеся.
7
Обов'язкова умова автокредиту - повний пакет страхування, тому укладіть договір страхування по КАСКО. Ці витрати ви можете включити в загальну суму кредиту або виплатити окремо.
8
Зверніть увагу, якщо ви взяли автокредит - вантажівка перебуватиме в заставі у банку до того моменту, поки ви не виплатите кредитну заборгованість повністю. Тобто, якщо ви не зможете виплачувати борг - банк конфіскує техніку і продасть її.