Як налаштувати безкоштовні цифрові канали. Як розкодувати цифровий канал на сумісного.

Підключення до платних цифрових каналах передбачає певні матеріальні витрати, яких можна уникнути шляхом пошуку безкоштовних підключень. Налаштуйте потрібні програми і насолоджуйтеся переглядом безкоштовно, користуючись списком доступних цифрових каналів від свого провайдера телебачення.
Вам знадобиться
  • Телевізор, стандарт мовлення DVB-T/DBV-C, підключення до цифрового телебачення.
Інструкція
1
Щоб підключити такі безкоштовні цифрові канали, дізнайтеся заздалегідь, чи здійснюється у вашому телевізорі трансляція цифрових каналів, який стандарт мовлення - DVB-T або DBV-C - підтримує ваш телевізор і в якому стандарті здійснюється передача цифрових даних. Якщо все гаразд, приступайте до налаштування. Найпростішим рішенням у підключенні безкоштовних цифрових каналів є їх автоматичне налаштування. Знайдіть на телевізійному пульті клавішу Меню, натисніть на неї і на екрані телевізора з'явиться перелік розділів. Виберіть пункт «Налаштування» і в списку, функцій перейдіть до «Автоматичної налаштуванні».
2
Після закінчення певного часу на екрані повинен з'явитися список знайдених цифрових каналів. Якщо вони не знайдені, тоді ваш стандарт мовлення каналів не збігається зі стандартом телевізора, або цифрових каналів немає у вашій телевізійної мережі. Якщо канали знайдені, але не відкриваються, значить, вони закодовані. У цьому випадку купите у вашого провайдера телебачення карту доступу і САМ-карту.
3
Якщо ви впевнені, що ваш провайдер надає послугу безкоштовних каналів, але автоматична настройка їх не виявила, скористайтеся функціями ручного налаштування. Для початку дізнайтеся необхідні дані для настройки безкоштовних цифрових каналів на сайті провайдера або в документації, яку вам надали при підключенні супутникового телебачення. Перепишіть значення частот, швидкості і модуляції для кожного цікавить каналу.
4
Натисніть на пульті телевізора клавішу «Меню» і виберіть у розділі «Налаштування» пункт «Ручне регулювання». У з'явилися осередках введіть записані параметри для будь-якого з каналів і натисніть на «Зберегти». Запустіть, таким чином, пошук всіх потрібних цифрових каналів, і, як тільки вони будуть знайдені, збережіть їх в один список.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8WVBBgqwwCM