Як написати лист: універсальна порада.

Від того, яким буде ваш лист, залежить багато чого. Найголовніше - це думка, яка складеться про вас в одержувача, і розуміння у читає того, що ви хотіли викласти. Лист будь-якої людини має бути грамотним і чітким у подачі матеріалу, тому воно повинно підкорятися певним правилам.
Інструкція
1
Перше, на що потрібно звернути увагу - це адреса. Його ви повинні вказати вірно. Не забувайте і про ваш власний адресу. Його використання необхідно, щоб уникнути можливих непорозумінь, оскільки одержувач просто-напросто може обійти стороною ваш лист. Якщо ви пишете листа своїм партнерам по роботі, то використовуйте комп'ютер. Так лист буде виглядати більш офіційно і строго. Якщо ж ви спілкуєтеся з одним, можна написати лист і від руки. Таке задає доброзичливий тон і більше приємно в процесі читання.
2
На самому початку напишіть якесь привітання. Найчастіше його пишуть посередині. Привітання - хоч і банальна, але дуже важлива частина листа. Тому перед тим, як приступити до самої суті питання, про яке ви плануєте розповісти одержувачу, слід написати невеликий вступ. У ньому ви повинні коротко і точно викласти суть справи, сказати з якої причини пишіть цей лист.
3
Якщо ваш лист ділове, намагайтеся викладати свої думки відповідно до основною темою. Слід уникати просторових міркувань і висловлювань. Якщо ви пишете лист другові, поцікавтеся про життя вашого співрозмовника, перш ніж розповідати про себе. Витратьте на це кілька пропозицій, і людині буде приємно від того, що ним цікавляться.
4
У самому кінці листа ви повинні грамотно оформити прощання. Це останнє, що прочитає одержувач. І ці рядки не повинні вас підвести. Ви можете використовувати прості фрази такого типу: «з повагою», «з вдячністю» або «з любов'ю». У дружньому листі можна використовувати щось більш неформальне. Наприклад, напишіть вашу особливу фразу при прощанні. Якщо ваш лист адресовано дівчині, то в кінці, можна поставити поцілунок або сердечко. Коротше кажучи, використовуйте свою фантазію, щоб лист залишало після себе тільки приємні враження.