Як повернути пароль.

Користувачі ПК у своїй роботі користуються дуже великою кількістю всіляких паролів. Трапляється, що пароль забувається і згадати його буває дуже проблематично, оскільки найчастіше він ховається за значками зірочок. Однак повернути втрачений пароль цілком можливо. Для цього скористайтеся спеціальною програмою.
Вам знадобиться
  • Щоб відновити забутий пароль вам буде потрібна програма Asterisk Key.
Інструкція
1
Програма Asterisk Key - дуже проста і зручна утиліта, спеціально розроблена для відновлення паролів, зашифрованих звездочкамі.Скачайте програму на свій ПК. Asterisk Key розпорядженні дуже простим і зрозумілим інтерфейсів, ви легко встановите цю програму собі на комп'ютер.
2
Запустіть програму і одночасно з цим запустите вікно, в якому вам необхідно відновити забутий пароль .
3
На панелі інструментів Asterisk Key натисніть на «Recover». В цей момент почнеться обробка обраного вами вікна.
4
Коли обробка закінчиться, то вже в своєму вікні Asterisk Key покаже вам відновлений пароль . Через кнопку «Copy» скопіюйте його в Буфер обміну. Ви повернули свій пароль .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bO_X2nR1U5E
Зверніть увагу
Програма Asterisk Key може відновлювати приховані паролі з будь-якого запущеного додатку або веб-сторінки.
Корисна порада
Програма працює з прихованими паролями на різних мовах.
На онлайн-обслуговування населення поступово переходять навіть держструктури. Приводів для особистого візиту в офіс мобільних операторів вже майже не залишилося. Для самостійного управління послугами у абонентів мережі «Мегафон» є зручний інтернет-інструмент під назвою «Сервіс-Гід». Але, щоб ним скористатися, спочатку потрібно отримати пароль.
Інструкція
1
Відправте зі свого мобільного телефону «Мегафон» пусте SMS-повідомлення на номер 000110. Дочекайтеся, поки ваш запит буде опрацьовано. Ваші логін та пароль для входу в систему прийдуть у відповідному SMS-повідомленні.
2
Відправте зі свого телефону USSD-команду * 105 * 00 #. Дочекайтеся закінчення обробки запиту. Відповідь повідомлення з вашим логіном і паролем прийде вам у вигляді SMS.
3
Зателефонуйте зі свого телефону «Мегафон» за безкоштовним номером 0505. При необхідності активуйте екранну клавіатуру. Слідуючи підказкам автоінформатора, перейдіть в розділ меню «Тарифні плани та послуги». Виберіть опцію «Зміна пароля до Сервіс-Гіду» - «Згенерувати випадковий пароль». Відповідь прийде вам у вигляді SMS-повідомлення.
4
Зверніть увагу, що за номером 0505 ви можете змінити пароль, встановивши свій власний, який вам простіше буде запам'ятати. Щоб встановити власний пароль, спочатку треба буде ввести той, який згенерувала для вас система.
5
Скористайтеся веб-інтерфейсом для генерації пароля. Для цього перейдіть за посиланням, зазначеної на сторінці входу в систему. Вкажіть свій номер телефону в 10-значному форматі в призначеному для цього поле. Натисніть на кнопку «Отримати пароль». Відповідь ви отримаєте у вигляді SMS-повідомлення.
6
Увійдіть в особистий кабінет системи «Сервіс-Гід», використовуючи отримані в SMS логін і пароль. Перейдіть в розділ меню "Налаштування Сервіс-Гід» - «Управління паролем». Встановіть свій власний постійний пароль, якщо ви цього ще не зробили раніше. Натисніть на кнопку «Змінити».
7
Встановіть в розділі нижче контрольне запитання і вкажіть відповідь на нього. А також напишіть свій діючий адресу електронної пошти. Якщо в майбутньому ви забудете свій пароль, ці установки дозволять вам його швидко відновити. Збережіть зміни, натиснувши на відповідну кнопку.
8
Відновіть свій забутий пароль, використовуючи веб-інтерфейс. Посилання, по якій можна перейти до системи відновлення, вказана на сторінці входу в систему «Сервіс-Гід»
9
Введіть у призначені для цього поля свій номер телефону, і відповідь на контрольне запитання. Якщо відповідь правильна, пароль вам пришлють в SMS і на вказану вами адресу електронної пошти.
Корисна порада
У випадку, якщо самостійно отримати або відновити пароль у вас не вийшло, зверніться за консультацією до операторам Абонентської служби, зателефонувавши за номером 0500.