Як вести себе з керівником.

Начальники бувають різними: деспотичними і ліберальними, добрими і злими, професіоналами і немає. Якщо ви працюєте в колективі довгий час, напевно вже знаєте все звички свого шефа. Якщо ж ви новачок, необхідно якнайшвидше освоїтися і пристосуватися до нових умов, навчитися ладити з керівником.
Інструкція
1
Перш за все, постарайтеся поводитися непомітно. Не намагайтеся вразити начальство своєю ерудицією. Ваша перша задача - придивитися і зрозуміти всі дивацтва і звички шефа, зробити висновки про особливості його характеру.
2
Спробуйте не піддаватися спокусі обговорити нового начальника з колегами. Вам поки сказати нічого, та й не потрібно, можете тільки послухати з боку і зробити відповідні висновки. В іншому випадку є ризик залишитися без роботи.
3
Не сперечайтеся з шефом безпосередньо. Навіть коли він помиляється, не правий, все одно пам'ятаєте, хто начальник. Якщо немає виходу і потрібно висловити свою думку, почати розмову слід з фрази: «а що якщо ...», «а може, краще буде ...». Це стосується всіх питань - від поточних виробничих питань до організації корпоративної вечірки.
4
Якщо ж начальник виявив помилку у вашій роботі і обрушив на вас весь свій гнів, не здумайте розлютитися у відповідь. Вислухайте все, що вам призначається, а потім спокійно висловіть свою точку зору.
5
Може статися, що шеф виявиться тираном і буде переводити вас причіпками, доведеться винаходити свій спосіб виживання. Головне - зберігати холоднокровність. Покажіть начальнику, що ви готові співпрацювати. Зверніться до нього за порадою, будинки ретельно продумайте питання для обговорення. Такий крок допоможе обеззброїти навіть самого прискіпливого людини.
6
Сумлінно виконуйте свої обов'язки і навчитеся говорити тверде «ні», якщо начальник просить вас зробити щось, що виходить за їх рамки. Обов'язково потрібно навчитися постояти за себе. Озирніться навколо: цілком можливо, що вже є колега, який поділиться досвідом. Адже сутність шефа змінити не вийде, хіба що знайти підходящу стратегію, щоб ужитися.
7
Навіть у випадку, коли начальник виявився лібералом, який ходить на роботу в одязі спортивного стилю, пропонує називати себе по імені, все одно потрібно тримати дистанцію. Таке його поведінка - не привід плескати шефа по плечу і вести себе з ним по-панібратськи.
8
Працювати з начальником простіше, коли він професіонал своєї справи, а от не фахівець, швидше за все, спробує перекласти на своїх підлеглих всі обов'язки і вимагати по максимуму. При наявності у вас достатньої витримки ви зможете спрацюватися. Якщо ж знайти спільну мову не виходить, то доведеться шукати нове місце роботи. Пам'ятайте, що життя занадто коротке, щоб провести її на суцільне нервування.
Добре, якщо ви з начальником розумієте один одного з півслова. А якщо шеф постійно чіпляється до вас по дрібницях і доводить вас до нервового зриву своїми докорами? Звичайно, можна поміняти роботу, але немає гарантії, що ситуація на новому місці не повториться. Краще спробувати знайти вихід зі сформованої ситуації.
Інструкція
1
Морально підготуйте себе до того, що доведеться міняти сформовані відносини з керівництвом. Начальник - НЕ вихователь, він не має права читати вам мораль і давати вам зрозуміти, що ви неслухняний дитина, яку треба карати. Усвідомте, що ви обидва дорослі люди. Повторюйте собі ці прописні істини щодня, краще - стоячи перед дзеркалом. Зрештою ця думка міцно засяде у вас в голові і буде підтримувати в хвилини сумнівів.
2
Після прийняття рішення потрібно дати шефу зрозуміти, що ви готові співпрацювати. Зайдіть до нього в кабінет для ради, як зробити роботу більш ефективною або яку вибрати тактику для ведення тієї чи іншої справи. Теми продумайте заздалегідь. Якщо до цього моменту ваше спілкування зводилося до закидів з його боку і негативною реакцією на них з вашого боку - керівник буде здивований змін у вашому манері спілкування. Ваш спокійний тон і впевнений діловий настрій відіб'ють у нього полювання чіплятися до вас по дрібницях.
3
У розмові з начальством завжди зберігайте холоднокровність. Якщо потрібно висловити заперечення, не вживайте займенник «Я». Замість фраз «я постійно перебуваю в стані авралу» скажіть «ви даєте мені доручення в самий останній момент, коли на якісне його виконання не залишається часу». При такій політиці шеф зрозуміє, що ви займаєте міцну оборону і йому доведеться відступити.
4
Якщо вам буде потрібно рада начальника, формулюйте свої питання конкретно. Перед тим як їх задати, уявіть собі, що звертаєтеся за допомогою до незнайомої людини. Так вам легше буде абстрагуватися від негативу. А у нього складеться враження, що до нього звертаються за консультацією як до найдосвідченішому в цьому питанні людині. Такий підхід поліпшить ваші стосунки.
5
Якщо шеф любить підвищувати голос, не піддавайтеся спокусі перекричати його. Охолодіть його бойовий настрій фразою «розумію, що ви хвилюєтеся, це заважає вам зосередитися і прийняти важливе рішення». Говорити потрібно спокійно і щиро, дивлячись йому в очі. Після такого висловлювання начальник буде збентежений вашою реакцією, бажання підвищити голос у нього пропаде.
6
В будь-якій ситуації вмійте постояти за себе і дати відсіч в тому випадку, якщо керівник виходить за рамки своїх повноважень. Це не зіпсує відносини, навпаки - ваша обґрунтована рішучість вселить повагу, і начальник не використовуватиме вас як посильного або в ролі ще якого небудь підручного в своїх цілях.
7
Регулярно обговорюйте з колегами свої професійні успіхи. Якщо від шефа чути тільки докори і негатив, можна почати сумніватися у своїй професійній компетенції. Тоді колеги вас підтримають і і допоможуть розвіяти ваші сумніви.
8
У процесі вибору тактики поведінки з «важким» начальником пам'ятайте: ви можете змінити своє ставлення до шефа, але не зможете змінити його самого. Якщо все ж не вдається знайти спільну мову з начальством, ви витрачаєте занадто багато нервів, подумайте, чи варто це місце таких зусиль? Може краще буде піти в інший підрозділ або змінити підприємство. Зрештою, на цю боротьбу можуть піти кращі роки.