Як підключити дві мережевих карти. Як активувати зовнішню мережеву карту.

У стандартній комплектації сучасних комп'ютерів мається одна, як правило, вбудована в материнську плату мережева карта. Дуже часто її недостатньо. Особливо гостро питання постає при спробі настройки локальної домашньої мережі. Якщо ж мова йде про ноутбук, то багато хто просто хапаються за голову, не знаючи і не розуміючи, що ж їм потрібно робити. Насправді в підключення декількох мережевих карт до однієї машини немає нічого складного. Потрібно всього лише вивчити кілька простих правил, і, головне - дотримуватися їх.
Вам знадобиться
  • USB хаб
  • PCI USB розгалужувач
  • мережеві карти
Інструкція
1
Вибір мережевого адаптера. Купувати нову мережеву карту потрібно, виходячи з можливостей вашої майбутньої локальної мережі. Приміром, якщо ви хочете з'єднати комп'ютер і ноутбук, і мережевий адаптер останнього підтримує швидкість передачі даних до 1 Гб/с, найрозумніше і в комп'ютері поставити аналогічний адаптер.
2
Установка. Все мережеві картки діляться на три основні групи: 1 .Інтегрірованная в материнську плату.2. Внутрішня мережева карта роз'єму PCI3. Зовнішня мережева карта з USB раз'ёмом.Как, напевно, багато хто зрозумів, в якості другого адаптера підходять 2-й і 3-й види. Розглянемо для початку адаптери з PCI роз'ємом. Для підключення такої мережевої картки необхідно вибрати будь-який вільний слот PCI у вашій материнській платі. Якщо в одному з них раніше знаходилося інше мережеве пристрій, то такий слот краще не використовувати.
3
Установка USB-адаптера. Якщо мова йде про ноутбук, або у вашій материнській платі не залишилося вільних портів PCI, то єдиним рішенням залишається придбання мережевої картки з USB роз'ємом. Є декілька хитрощів при використанні таких адаптерів при необхідності підключення великої кількості мережевих карт: 1. Придбайте USB розгалужувач PCI роз'єму, і ви отримаєте можливість підключати до 5 мережевих адаптерів, використовуючи всього 1 слот.2. Придбайте USB-хаб аналогічного роз'єму. Це дозволить вам підключити 3-4 USB мережеві картки до одного порту.
Корисна порада
Якщо ваша материнка підтримує багатоканальні мережеві карти - використовуйте їх.
Під час синхронного використання декількох мережевих адаптерів на одному комп'ютері можуть виникнути певні проблеми з доступом в інтернет або локальну мережу. Найчастіше подібні неполадки обумовлені невірної налаштуванням метрики.
Вам знадобиться
  • Аккаунт адміністратора.
Інструкція
1
Якщо при підключенні кабелю до другої мережевої карти на даному комп'ютері розривається з'єднання з інтернетом, змініть пріоритет адаптерів. В Windows Seven відкрийте панель управління, вибравши одне з посилань в меню «Пуск».
2
Знайдіть підменю «Центр управління мережами і загальним доступом» і відкрийте його. Тепер відкрийте посилання «Зміна параметрів адаптера», розташовану в лівій графі.
3
Якщо ви використовуєте Windows XP, то для доступу до зазначеного меню виберіть пункт «Мережеві підключення», натиснувши попередньо кнопку «Пуск». Знайдіть іконку мережевого адаптера, через який ваш комп'ютер отримує доступ в інтернет.
4
Клацніть по ній правою кнопкою миші і відкрийте властивості цієї мережевої карти. У меню, знайдіть пункт «Протокол інтернету (TCP/IP)» і відкрийте його параметри. В Windows Seven необхідно вибрати протокол TCP/IPv4.
5
Після відкриття параметрів мережевого адаптера натисніть кнопку «Додатково». Зніміть прапорець з пункту «Автоматичне призначення метрики». Встановіть вручну значення 1. Кілька разів натисніть кнопку Ok для застосування параметрів.
6
Виконайте дану процедуру для іншої мережевої карти. Природно, в поле «Значення метрики" поставте цифру 2.
7
Також змінити метрику можна через консоль управління Windows. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Програми». Знайдіть підменю «Програми» і клікніть по пункту "Командний рядок».
8
Введіть команду route print і натисніть клавішу Enter. З'ясуйте основний шлюз і номер інтерфейсу для обох мережевих карт. Введіть команду route -p add 0.0.0.0 mask 0.0.0.0 192.168.0.1 metric 1 if 10. Натисніть Enter. В даному прикладі число 10 означає номер інтерфейсу першого адаптера.
9
Аналогічним чином зміните метрику інший мережевий карти, замінивши рядок metric 1 на metric 2. Природно, адреса шлюзу також повинен бути змінений.