Як виділити брови.

Брови є одним з найважливіших елементів і рис обличчя, тому так важливо виділити їх правильним кольором. Завдяки цьому ваш погляд буде більш виразним і розкриється дивовижним чином.
Вам знадобиться
  • - пінцет;
  • - олівець для брів;
  • - щіточка;
  • - тіні;
  • - пудра.
Інструкція
1
Насамперед варто підкоригувати брови, це можна зробити самостійно або за допомогою фахівця в салоні краси. Рекомендується вискубувати брови після прийняття ванни, душу або сауни, так як распаренная шкіра не настільки болісно реагує на видалення волосків.
2
Визначте міжбрівна простір. Якщо очі близько посаджені, допустима відстань між бровами - півтора пальця. Знайдіть лінію вигину і видаліть зайві волоски в нижній частині. Ширина кожної брови повинна бути рівномірної до самого вигину. Знайдіть кінцеву точку, але запам'ятайте, що кінцева і початкова точки повинні знаходитися приблизно на одному рівні.
3
Вибір сучасних декоративних і косметичних засобів для виділення брів досить великий, тому дами зможуть вибрати для себе щось підходяще для поповнення домашньої косметички. Але все ж більшість жінок вважають за краще використовувати олівець для відтінення брів і коригування їх смуги. У продажу є спеціальні олівці різних кольорів для брів (найчастіше зі щіточкою на кінці).
4
Олівець слід наносити по росту волосся уривчастими рухами, потім можна нанести спеціальний засіб для закріплення ефекту (гель або кондиціонер). Не переборщити з олівцем, щоб ваші брови не надто виділялися.
5
Виділіть брови за допомогою тіней і пудри - це відмінний дует для дівчат, які бажають заволодіти тонкощами коригування. Тіні повинні бути в тон до волосся або на один-два тони темніше, вийде більш швидке і ніжне виділення. Використовуйте коричневі або сірі тіні залежно від натурального кольору брів.
6
Все частіше дівчата вдаються до такої процедури, як перманентний макіяж брів, який виконується в техніці розтушовування або в техніці «волоски». Завдяки цьому ви отримаєте ідеальний вигин, форму і колір брів. Перманентний макіяж виконується різними голками в залежності від товщини волосків на бровах. Волосся промальовувалися в заданому напрямку і потрібного розміру, їм надається натуральний колір і красива форма.