Як включити на сервері музику.

Одна з переваг популярного мережевого шутера Counter Strike - можливість створювати власний сервер. Змініть стандартне музичний супровід гри, запровадивши в неї обраний вами звуковий файл.
Вам знадобиться
  • - ПК з доступом в інтернет;
  • - звуковий файл;
  • - конвертер музики;
  • - програма Fly Studio.
Інструкція
1
Встановлюючи звуковий файл в Counter-Strike 1.6, скачайте або конвертує за допомогою профільної програми версію звуку з розширенням WAV. У директорії зі встановленою грою з великої кількості схожих за назвою даних конфігурації виберіть і перемістить в папку Cstrike файл userconfig.cfg.
2
Перейменуйте завантажений або адаптований звуковий файл в voice_input. Для відтворення вашої оригінальної музики натисніть кнопку включення мікрофона, за яку зазвичай відповідає клавіша K на англійській розкладці.
3
Створюючи будь-який звуковий файл, призначений для гри Counter-Strike, запустіть програму Fly Studio 8. У верхній частині вікна клікніть по кнопці з зображенням ножиць. Активуйте першу клавішу з нижнього ряду і вкажіть на параметр Load Sample. Виділіть обрану музику або звук.
4
Після завантаження файлу вкажіть курсором маніпулятора на графічну таблицю звуку і виділіть необхідні вам фрагменти. Клацніть по кнопці з зображенням ножиць і виберіть пункт Cut. Визначте каталог на вашому комп'ютері, задайте ім'я для файлу збережіть його в зазначеному місці, натиснувши на відповідну клавішу. У полі Microsoft wave file (* wav) вкажіть рядок Microsoft compressed wave file (* wav).
5
Для створення музичного супроводу при з'єднанні з ігровим сервером, перейдіть за посиланням http://makeserver.ru/engine/download.php?id=62 і скачайте плагін. Скопіюйте в \ addons \ amxmodx \ plugins \ файл loadingsound.amxx і перемістить папку sound в Valve \ cstrike.
6
Встановлюючи власну музику, виберіть сподобався вам звуковий файл. Перейменуйте його в «loading» і конвертуйте в wav-формат. Відкрийте папку Vox і замініть стандартний звуковий файл на свій власний. Перезапустіть ігровий сервер для набрання чинності зроблених вами змін.