Як швидко нафарбувати очі.

Нерідко саме очі привертають до жінки увагу чоловіків. Підкреслити всю їх глибину і привабливість допоможе грамотно накладений макіяж. Важливо вміти якісно, а в деяких ситуаціях і швидко зробити ваші очі чарівними.
Вам знадобиться
  • - тіні для очей;
  • - туш для вій;
  • - олівець для підводки;
  • - рідка підводка для очей;
  • - ватяні палички;
  • - пензлик для розтушовування тіней;
  • - коректор;
  • - пудра.
Інструкція
1
Підберіть для себе підходящу косметику. Тіні потрібно вибирати в залежності від кольору очей. Для блакитних або сірих підійдуть спокійні, пастельні тони, темні очі краще нафарбувати контрастними, насиченими кольорами. Олівець для підводки краще вибирати тонкий і м'який, а от туш для вій підбирайте залежно від ваших уподобань. Вона може бути подовжує, об'ємна, з ефектом підкручування або ж водостійка. Вам також можуть знадобитися ватяні палички і пензлик для розтушовування тіней.
2
Перед нанесенням макіяжу шкіру навколо очей бажано попередньо підготувати. Замаскуйте темні круги коректором, припудріть верхні повіки.
3
Підведіть очі чіткої і рівною лінією. Починайте вести її від внутрішнього кута ока, близько до краю вій. Закінчуватися вона може у зовнішнього краю ока або ж можна зробити «стрілки» - вивести лінію трохи далі зовнішнього краю. Замість олівця можна використовувати і рідку підводку, але користування нею вимагає певних навичок, так як вона дуже швидко підсихає, намальовану їй лінію важко скорегувати. Тому, якщо вам потрібно зробити макіяж швидко, краще все-таки скористатися олівцем.
4
Наступний етап - нанесення тіней. Верхню повіку можна фарбувати будь-яким способом - або спеціальними пензликами, або ватяними паличками, або просто руками. Підбирайте тіні відповідно до типу вашої шкіри - для жирної шкіри краще підійдуть сухі розсипчасті, для сухої - рідкі, щільні тіні. Наносити тону потрібно в послідовності від найсвітлішого до темного тону. Темними тінями оттените зовнішні куточки очей, а повіку під бровами і внутрішні куточки висвітліть. Це додасть вашому погляду більше глибини і виразності.
5
Туш для вій зазвичай накладають в останню чергу. Для кращого ефекту і довгостроковості вашого макіяжу нанесіть її двічі. Важливо також стежити за тим, щоб в процесі висихання вії не склеювалися між собою. На завершення розчешіть їх чистою щіточкою для туші.