Як вибрати хлібопічку.

Кожен, хто хоч раз пробував домашній хліб, назавжди запам'ятає його чудовий, ні з чим не порівнянний смак, зовсім не схожий на смак заводського хліба з магазину.

Звичайно, мати в будинку російську піч і ставити опару ще до сходу сонця навряд чи багато наважаться, але зараз є відмінне рішення для сучасних міських жителів, що дозволяє отримати свежевипеченний хліб швидко і без зайвих зусиль - це побутова хлібопічка . Це універсальний пристрій допоможе не тільки спекти звичайний хліб, але і дозволить спробувати хліб з різноманітними добавками, замісити тісто, зробити кекс або паску, і навіть зварити джем.Чтоби вибрати хлібопічку з безлічі існуючих моделей, познайомимося з функціями, якими володіють ці побутові пристрої .

  1. Базова функціональність, якою володіють практично всі посилання: вибір ступеня піджареної хлібної скоринки (від світлої до темної), можливість замісити тісто будь-якого складу і консистенції, від дріжджового і до тіста для піци або пельменів, випічка французьких багетів, що відрізняються хрусткою скоринкою при м'якій серединці. Також часто зустрічається режим прискореної випічки, який скорочує час приготування хліба з 4 до 2 годин за рахунок невеликого погіршення його якості.
  2. Дорожчі моделі вміють також: випікати бородинський хліб, паски і кекси, бездріжджовий хліб, хліб з борошна грубого допомогла, перлової, гречаної, кукурудзяної і рисової муки, готувати джем і солодку випічку з шоколадом, цукром і медом. Задумайтесь, які з функцій вам потрібні. Приміром, діабетикам випічка з рисового або гречаної муки може виявитися найбільш цікавою (таку муку нескладно зробити вдома з відповідної крупи), прихильникам дієт захочеться пекти хліб з висівками, а діти порадіють солодким булочкам.
  3. Важливий аспект експлуатації хлібопічки - її безпеку . Тому розумно вибрати хлібопічку, забезпечену захистом від перегріву, від перепадів напруги і від дітей. Програма хлібопічки виконується тривалий час, і її збій в результаті миттєвого перепаду напруги міг би привести до того, що вранці замість свіжої булочки ви знайдете лише недопечений грудку тіста. Тому в ряді моделей програма запам'ятовується, і після відновлення електроживлення процес приготування хліба продовжується з того місця, на якому був перерваний.