Як зробити домашню мережу.

Напевно, ми не помилимося, якщо з упевненістю скажемо, що більше половини користувачів комп'ютерів, хоча б раз думали про створення власної локальної мережі. Причини для цього можуть бути абсолютно різні: і можливість пограти з друзями в різні ігри, і необхідність швидкого обміну інформацією між користувачами мережі, і спільне використання одного підключення до інтернету.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi роутер
  • свитч
  • мережеві кабелю
Інструкція
1
Wi-Fi або кабельне подключеніе.Еслі всі майбутні користувачі мережі мають в розпорядженні ноутбуки і при цьому не сильно розкидані територіально, тобто можливість створення Wi-Fi мережі. Якщо ж вам це не підходить, то єдине рішення - створення кабельної локальної мережі. Далі розглянемо обидва варіанти.
2
Wi-Fi мережа .Для створення точки доступу нам знадобиться один комп'ютер і роутер. Якщо ви плануєте просто створити єдину мережа , то ваші дії будуть такими: - Поставте пароль на роутер.- Створіть Wi Fi підключення і встановіть на нього пароль.Еслі ж ви плануєте використовувати єдине підключення до інтернету, то вам потрібно налаштувати роутер згідно з відповідною інструкцією та рекомендаціями вашого провайдера.
3
Дротове мережа .Вам знадобиться світч і кілька мережевих кабелів. Встановіть світч в зручному для всіх місці. Бажано, щоб він був надійно захищений. Вибирати свитч потрібно виходячи зі співвідношення: один вільний слот в світче дорівнює одному комп'ютеру в майбутньої мережі. Тепер підключіть всі комп'ютери або ноутбуки до світч. В налаштуваннях мережевого підключення кожного комп'ютера необхідно вказати ідентичні IP адреси і маски підмережі. Приміром, ви можете ввести такі IP: 192.0.0.1, 192.0.0.2, 192.0.0.3 і так далі. Пам'ятайте, що IP-адреси ні в якому разі не повинні збігатися. Маску підмережі краще залишити стандартну: 255.255.255.0.
4
Для забезпечення легкого обміну інформацією, застосуйте налаштування мережі як «домашня група» і дозволити передачу даних всередині неї.