Як визначити марку машини. значки і назви всіх автомобілів світу.

Деяким людям, далеким від світу автомобілів, буває складно орієнтуватися у величезній кількості марок і моделей машин. І часто вони обмежуються епітетами «така маленька,« червоненька або «джип, хоча всі марки машин мають свої розпізнавальні емблеми і неповторні елементи дизайну і кузова. Але можна навчитися розбиратися в цьому морі автомобілів і стати якщо не експертом, то хоча б аматором.
Інструкція
1
Найбільшу складність у визначенні марки викликають машини рідкісні, екзотичні. Правда, в Росії їх на дорозі зустрінеш нечасто. Більше питань з ідентифікацією викликають автомобілі американських та італійських виробників, моделі яких не поставляються на наш ринок. Серед відомих американських марок в Росії є Dodge, емблемою якого служить голова архара. Багато ж плутають цю емблему з биком, який зображений на шильдике спорткара Lambordgini. І хоча останній зустрічається на дорогах набагато рідше, запам'ятайте - італійці не роблять позашляховиків і пікапів, на відміну від американського концерну. Взагалі тему тварин можна часто зустріти в емблемах тієї чи іншої машини. Peugeot вважає символом своїх автомобілів лева, Skoda - зелену пташку.
2
Якщо емблема являє собою якийсь хитромудрий вензель або абстракцію, будьте впевнені: перед вами шедевр китайського автопрому. А якщо поруч йде ще й цілий ряд цифр замість назви моделі, ви точно не помилилися. Винятком є повний антипод китайським машинам - Maybach. Емблема у нього представляє закруглений трикутник з двома буквами М в центрі. Китайці вже давно стали використовувати схожий шильдик на одній зі своїх марок. Звичайно, дивіться на саму машину: Maybach - автомобіль люкс-класу, дизайн якого відразу привертає увагу.
3
За відсутності емблеми на автомобілі спробуйте визначити марку за особливостями будови кузова автомобіля. Більшість автовиробників дотримуються в лінійках певного дизайну. У тих же американських машин дизайн кузова досить агресивний, з потужним бампером, дугами і широкою платформою. Японські машини мають більш округлі форми, великі фари, оригінальні решітки радіатора. Французькі машини, наприклад, Renault, відрізняє якась химерність форм - невідповідність розмірів багажника з капотом, роздуті боки.