Як відбілити кеди. Жовті розводи на білих кедах.

Не минуло й кількох тижнів з моменту покупки, а улюблені кеди потьмяніли, і підошва стала жовтою? Спробуйте відбілити їх в домашніх умовах. Але врахуйте, що не всі миючі засоби однаково для цього гарні.
Інструкція
1
Відбілювання кед за допомогою ручного прання займає більше часу, ніж прання в машині-автомат. Натомість перший спосіб більш безпечний як для парусиновій тканини, з якої виготовляють традиційні кеди, так і для барабана машини. Тому щоб уникнути проблем з технікою або взуттям, скористайтеся ручним способом відбілювання кед.
2
Відбілювати можна тільки чисті кеди. Нанесіть краплю рідкого мила або шампуню на стару зубну щітку з м'якими щетинками і протріть поверхню кед, потім ретельно промийте їх негарячій водою. Не використовуйте пральний порошок або господарське мило, так як жовтих розводів і тьмяних плям стане ще більше. Добре висушіть кеди на повітрі у вертикальному положенні.
3
Потім злегка зволожите губку або м'яку ганчірочку водою, нанесіть на неї невелику кількість зубної пасти без кольорових смуг і вкраплень. Втирайте пасту в потьмянілу поверхню кед, а потім приберіть надлишки сухою губкою або чистою стороною ганчірочки. Цей спосіб можна назвати традиційним, оскільки його використовували ще кілька десятиліть тому, щоправда, замість пасти кеди чистили зубним порошком. До речі, пастою або порошком можна відбілити не тільки тканинну поверхню кед, але і пожовклу підошву з носком.
4
Більш сучасний спосіб відбілювання потьмяніли кед - використання фарби для взуття. Її можна знайти в будь-якому спеціалізованому взуттєвому магазині, в якому серед іншого продають і кеди. Плюси такого відбілювання в тому, що воно є економічним і простим, мінуси - невеликі грошові витрати. Наносите відбілюючий засіб тільки на чисту взуття. Оскільки фарба для взуття випускається в різних сумішах (спрей, крем), універсального способу її застосування немає. Тому уважно вивчіть інструкцію або проконсультуйтеся з продавцем.
Корисна порада
Щоб кеди якомога довше залишалися білими, після кожної шкарпетки протирайте їх трохи вологою ганчірочкою без використання хімічних засобів. Хочете продовжити життя білої взуття? Прибережіть її для теплих сонячних днів і не носіть під час негоди.