Як відрізнити татарина.

Представники татарської нації не мають яскраво виражених, загальних зовнішніх ознак, як, наприклад, монголи, азербайджанці чи африканці. Татари можуть бути і блондинами, і рудими, і темноволосими, мати різний розріз очей і колір шкіри. Однак антропологи при більш ретельному розгляді все-таки виділили характерні ознаки типового татарина.
Інструкція
1
Антропологи стверджують: у крові сучасних татар присутня суміш і монголоїдні, і європеоїдних предків, - тому представники цієї нації дуже різні. Існують декілька типів татар, наприклад, уральський, южно-камський, поволжско-сибірський. Останній з них відрізняється зовнішністю монголоїдного типу - широким обличчям, темними волоссям, карими очима і так званої монгольської складкою на верхньому столітті. Але таких татар мало, цей тип самий нечисленний. Найчастіше зустрічаються татари європеоїдної зовнішності з русявим і світлим волоссям. Практично всі типи татар мають тонкий ніс, іноді з невеликою горбинкою або опущеним кінчиком.
2
Татари рідко бувають високого зросту. Середнє зростання дівчат - 164 см. Серед них мало довгоногих.
3
Відмінними рисами татарського характеру вважаються працьовитість, охайність, готовність прийти на виручку, терплячість. Вважається, що цієї нації властива самовпевненість, гордість і самолюбування. Татари живуть не почуттями, а розумом, тому вони законослухняні, поважають владу, люблять порядок і стабільність. Татарин НЕ БУДЕ плисти проти течії - потрапивши в несприятливу ситуацію, він проявить гнучкість і пристосується до нових умов. Татарам властива толерантність, релігійність і глибоку повагу до старших.
4
Татари відрізняються наявністю комерційної жилки. Вони завоювали репутацію кращих працівників своєю працьовитістю, сумлінним виконанням узятих на себе зобов'язань, дисциплінованістю та наполегливістю у виконанні своєї роботи. Представники татарської нації прагнуть до знань. Вони кмітливі і відповідальні. Шанування старших позначається і в професійній діяльності - татарин ніколи не звільнить співробітника передпенсійного віку. Негативним якістю татарина-працівника вважається зайво різка прямота суджень.