Як знайти лист в пошті.

Електронна пошта - неодмінний атрибут сучасної людини. Велика частина кореспонденції вже давно проходить саме через неї. На неї надходять і ділові листи, і квитанції для оплати покупок в інтернет магазинах, і реєстраційні дані, і реклама, і багато чого ще. Як же бути, коли вам потрібно знайти цілком конкретне лист?
Інструкція
1
Не особливо важливо, який у вас поштовий клієнт. Всі вони дуже схожі. Листи в них знаходяться в чотирьох папках. «Вхідні» - для вхідних листів. «Вихідні» - для вихідних. «Кошик» або «Дистанційні» - для віддалених. «Спам» - в ній ті листи, які поштовий клієнт визнав спамом, втім, нерідко туди потрапляють і звичайні вхідні листи.
2
Якщо ви шукайте лист, який вам прийшло, зайдіть в папку «Вхідні» і перегляньте вміст першої сторінки, можливо, вам пощастить, потрібний лист виявиться там, і не доведеться шукати далі.
3
У будь-якому поштовому клієнті існує пошук по пошті. Як правило, він знаходиться у верхній частині сторінки і складається з вільного поля для введення запиту і кнопки «Пошук» або «Знайти».
4
Якщо ви пам'ятаєте адресу, з якої прийшов лист - введіть його в рядок пошуку. Необов'язково вводити весь адреса, достатньо ввести частину його. Результати пошуку відобразяться у вигляді списку листів, що відповідають запиту.
5
Введіть частину теми листа. Краще не писати всю тему цілком, так як ви можете помилитися, і тоді результати пошуку будуть некоректними. Робіть пошук за ключовими словами.
6
В деяких поштових клієнтах можна налаштувати пошук по даті. Для цього виберіть діапазон дат, в який, імовірно, ви отримали лист.
7
Можливо, ви випадково видалили лист. Зайдіть в папку «Видалені» та пошукайте лист там. Не забувайте, що розмір цієї папки обмежений, і всі старі листи будуть видалятися автоматично.
8
Загляньте в папку з листами, розцінені як спам. З різних причин поштовий клієнт може вирішити, що лист, що прийшов до вас, є спамом. Щоб перенести його з цієї папки в іншу, відзначте галочкою та натисніть кнопку «Не спам». Заносите в адресну книгу потрібні адреси (e-mail), тоді листи від них не опиняться в спамі.
Корисна порада
Щоб листи не губилися - відзначте їх як важливі.