Як обставити маленьку кухню.

Невеликі габарити квартир у міських багатоповерхівках змушують жителів задуматися про те, як обставити всі приміщення в них максимально комфортно. Особливо нелегким завданням є облаштування маленької кухні, простір якої має включати в себе місця для приготування і прийому їжі, місце для зберігання кухонного начиння і харчів, а також всі необхідні на кухні електроприлади.
Інструкція
1
Для маленької кухні найбільш кращою є Г-подібне планування. Наявність «кута» дозволяє зробити приміщення більш комфортним і затишним, а завдяки кутовому шафі, в ньому з'являється досить-таки містке сховище для посуду, столових приладів і іншої кухонного начиння.
2
При виборі навісних шаф для маленької кухні особливу увагу зверніть на систему їх відкривання і закривання. Віддайте перевагу шаф, які мають не розчиняються дверцята, а ті, які піднімаються вгору за допомогою спеціальної фурнітури. Візуально збільшити простір кухні здатні навісні шафи з прозорими фасадами.
3
У маленьку кухню чудово впишуться підлогові шафи з висувними конструкціями, а не з полками. Сильно заощадити простір вони, звичайно, не зможуть, але от процес приготування їжі значно спростять. Адже вам не доведеться виймати з шафи весь його вміст при необхідності дістати те, що лежить позаду, а потім складати все назад. Конструкція підлогових шаф з прозорими бортиками дозволить вам побачити все, що в них знаходиться.
4
Особливо ретельно підійдіть до вибору обіднього столу. Відмінним варіантом для маленької кухні є складаний столик на одній ніжці, що кріпиться прямо до стіни. Потрібен стіл - розклали, не потрібен - прибрали.
5
Стільці для маленької кухні також вибирайте складні. У складеному вигляді вони займають мінімум місця, а при необхідності такі стільці можна повісити на стіну.
6
Використовуйте вбудовану кухонну техніку. Вона набагато компактніше звичайної. Робочу зону ви можете збільшити, розмістивши під стільницею пральну машину або невеликий холодильник. Мікрохвильовку сховайте в підлоговий або навісну шафу або повісьте її на стіну за допомогою спеціальних тримачів. Вибираючи плиту, віддайте перевагу влаштуванню з двома конфорками, а не з чотирма. Відмовтеся від придбання громіздкою витяжки. Зупиніть свій вибір на компактних, тонких, вугільних фільтрах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NwguWZJu-J4
Зверніть увагу
Плануєте пристосувати кухню тільки для приготування і прийому їжі? Тоді вам підійде стандартний варіант оформлення приміщення - можна розмістити на кухні зручні полиці, побутову техніку, стіл і стільці, м'який куточок, холодильник.
Корисна порада
Особливого значення набуває правильна розстановка меблів в кухні. Велику кухню можна обладнати як повноцінну кухню-їдальню: поставити нормальний обідній стіл зі стільцями. Кухонне обладнання тут займають подчі¬ненное місце. Для створення в кухні комфорту велике значення має внутрішнє обладнання кухонних меблів.