Як недорого зробити ремонт у ванній. Який недорогий підлогу зробити на дачі.

У більшості стандартних квартир ванна кімната має не дуже велику площу, тому дуже важливо зробити ремонт таким чином, щоб відчувати себе в приміщенні найбільш комфортно. Матеріальна сторона питання не менш важлива, але проблема має рішення, потрібно лише займатися будівельними роботами самостійно і використовувати не надто дорогі матеріали.
Вам знадобиться
  • - пластикові панелі;
  • - плитка для підлоги або шматок лінолеуму;
  • - водоемульсійна фарба.
Інструкція
1
Якісна і красива керамічна плитка коштує на порядок дорожче пластикових панелей, а для її укладання необхідний відповідний досвід. Тому використовуйте пластик, що не боїться вологості, завдяки чому ремонт ванної кімнати обійдеться дешевше.
2
Починати потрібно з підлоги. Найкраще для цього підходить плитка, так як вона не тільки ідеально вирівнює, але і виглядає красиво. Але якщо хочеться зробити ремонт у ванній недорого, можна просто постелити на підлогу шматок лінолеуму, освіживши зовнішній вигляд приміщення.
3
Панелі кріпіть до каркасу за допомогою будівельного степлера і скоб. Перша панель вставляється в спеціальний кріпильний куточок, решта входять одна в іншу, зберігаючи мінімальні шви.
4
Стеля оформите за допомогою тих же панелей, але якщо коштів не вистачає, можете просто пофарбувати його водоемульсійною фарбою. Такий спосіб підходить тільки в тих випадках, коли стеля рівний, не має плям від заток або потрісканої штукатурки. У цьому випадку ремонт у ванній недорого зробити не вийде, так як плями доведеться виводити спеціальними складами.
5
Не варто приклеювати на стелю плитку з пінопласту. При всій дешевизні методу цей матеріал не дуже добре реагує на вологу. З часом на плитці може з'явитися грибок, позбутися якого буде не дуже легко.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8GMuWkf9Nu0
Зверніть увагу
Пластикові панелі можуть бути матовими або глянцевими. Останні ідеально підходять для стелі, так як при штучному освітленні красиво блищать. Стіни можна зробити з будь-якого типу пластика, залежно від власного смаку.
Корисна порада
Не економте на сантехніці. Крани від сумнівних виробників швидше виходять з ладу, а також можуть стати причиною затоки сусідів, що в результаті може привести до серйозних збитків. Краще один раз витратити більше, зате наступні кілька років не знати турбот, пов'язаних із заміною кранів.
Будівельні бригади беруть чималі гроші за ремонт ванних кімнат. Якщо купити матеріали і дізнатися, як проводити подібного роду роботи, то можна зробити ремонт своїми руками, який обійдеться набагато дешевше.
Вам знадобиться
  • - матеріали;
  • - інструменти для ремонту.
Інструкція
1
Перед тим як починати робити ремонт у ванній кімнаті, продумайте, яким він буде - косметичним або капітальним. Останній вимагає великих матеріальних витрат і включає в себе не тільки оновлення приміщення, але і заміну сантехніки.
2
Будь-який ремонт починають з визволення приміщення. Винесете речі з ванної кімнати. Від'єднайте пральну машинка від водопроводу, спочатку перекривши воду, яка подається в даний агрегат.
3
Якщо заміна ванни не передбачається, то накрийте її целофаном і закріпіть його скотчем. Коли ви будете оббивати стару плитку, щоб її шматки не подряпали ванну, покладіть в неї гофрований картон і теж закріпіть її клейкою стрічкою.
4
Починайте ремонтувати ванну кімнату зі стелі. Його можна пофарбувати, обклеїти панелями або створити зі збірних деталей підвісну конструкцію.
5
Придбайте фарбу вподобаного кольору. Обов'язково прочитайте етикетку, якщо на ній написано, що можна застосовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю, то купуйте.
6
Дуже швидко можна оновити стелю за допомогою панелей ПВХ. Починайте їх клеїти від середини ванни, просуваючись до країв. Потім закладіть шви між ними герметиком обраного кольору.
7
Перед тим як споруджувати підвісні стелі у ванні, спочатку встановіть основи для точкового освітлення. Це має робити людина, добре знайомий з електротехнічними роботами.
8
Після стелі приступайте до стін. Стару плитку легко відбити за допомогою молотка. Будьте обережні, щоб не поранитися її гострими краями.
9
Нанесіть на рівну стіну зигзагоподібним шпателем розчин для плитки. Починайте прикладати плитку з нижнього правого кута рядами, поступово просуваючись нагору. Не забувайте класти між цими виробами глазурованої кераміки шовні хрестики, тоді проміжки між ними будуть ідентичними. За допомогою будівельного рівня перевіряйте, рівною чи виходить поверхня.
10
Після декорування стін приступайте до оновлення статі. На нього майже за такою ж технологією кладеться плитка, але розміри підлогової більше, ніж величина настінної. Залишилося забратися в приміщенні, ремонт у ванній кімнаті закінчений.
Зверніть увагу
Можна замінити стару ванну або встановити в неї акриловий вкладиш. Поверхня буде виглядати, як нова.
Корисна порада
При бажанні ви можете пофарбувати стельові панелі з ПВХ латексної фарбою. Додайте в неї колер обраного кольору, щоб надати білим панелям будь-який відтінок.