Як посадити кісточку манго. а Як можна посадити манго.

Донині в Індії вшановується древній звичай: при споруді будинку в фундамент закладається плід манго, який є символом захисту і процвітання. В Індії та інших азіатських країнах плоди манго використовуються як компонента препаратів для зупинки кровотеч, а також поліпшення роботи мозку і зміцнення серцевого м'яза. Виростити мангове дерево ви можете і самі, посадивши кісточку.
Інструкція
1
Виберіть для посадки кісточку зрілого плоду манго, в іншому випадку вона може не прорости. Підтримувати температуру субстрату потрібно на позначці 22-26 градусів протягом 2-4 тижнів, щоб насіння проросли.
2
Отже, роздобудьте стиглий плід манго, вийміть з плоду кісточку. Потім повністю очистіть цю кісточку від м'якоті. Розкрийте тверду оболонку гострим ножем. Якщо плід повністю дозрілий, оболонка знімається легко. Насіння з розкритою оболонкою буде проростати набагато швидше. Обробіть звільнене від оболонки насіння фунгіцидом.
3
Обробивши насіння, відразу ж посадіть його в контейнер. Якщо відразу посадити кісточку вам з якихось причин не вдалося, її можна протягом двох місяців зберігати в контейнері, наповненому вологим піском, тирсою або землею.
4
Контейнер для посадки потрібен не будь-який. Він обов'язково повинен бути з твердим дном. В іншому випадку корінь рослини, що має стержнеобразную форму, може витягнутися на 40-60 см в довжину, якщо не зустріне перепони на своєму шляху. І чим довшим буде корінь, тим коротше буде паросток.
5
Контейнер потрібно наповнити піском і посадити туди насіння вузеньким кінцем вниз. Зробити це потрібно так, щоб над грунтом залишилася чверть насінини. Тепер необхідно тільки підтримувати необхідний температурний режим, про який було написано на початку статті. Насіння проросте через півтора-два тижні. Якщо умови будуть більш прохолодні, ніж потрібно, насіння проросте через 3-4 тижні. Плодоносити ваш саджанець стане на п'ятому чи шостому році життя.