Як потрібно берегти природу.

Збереження і збільшення первозданної природи - завдання кожної людини. Щоб зберегти природу, важливо не смітити і не порушувати природної рівноваги. Адже навряд чи когось може порадувати квітка поруч з купою мотлоху або заражена вода в струмку, яка колись була джерельної, прозорою і чистою.
Інструкція
1
Намагайтеся не смітити. Пам'ятайте головне, що там, де не смітять, зберігається чистота. Проблема величезної кількості відходів стоїть перед багатьма країнами. Звалища займають неймовірні площі, що порушує природне середовище. Зацікавлені у збереженні природного багатства виробники розробляють спеціальну упаковку для своїх товарів, яка легко розкладається в ґрунті під дією природних процесів. Задумайтеся про те, як краще утилізувати непотрібні вам відходи, щоб не шкодити довкіллю.
2
Коли ви перебуваєте за містом, також прибирайте за собою. Поїздка в ліс на шашлики, пікнік, рибалку - все це, крім приємних вражень, ще й велика відповідальність. Подбайте про те, щоб місце вашої тимчасової «дислокації» нічим не видавало недавнього присутності. Навчіться правильно гасити багаття, закопувати відходи, використовувати деревину лісу для багаття і т.д.
3
Якщо ви спостерігаєте, що хтось порушує елементарні правила і смітить, повідомте про це в спеціальні органи, поліцію. З'ясуйте назву компаній, запишіть номери автомобілів порушників, з'ясуйте особистості тих, хто своїми діями забруднює повітря, воду, навколишній простір. Не думайте, що ваша пильність залишиться без уваги. Якщо таких звернень від звичайних громадян стане більше, то влада міст будуть змушені подбати про створення спеціальних служб.
4
Приєднуйтеся до товариство із захисту природи. Діючи спільно і цілеспрямовано разом зі своїми однодумцями, ви зможете брати участь в різних багатопланових і масштабних заходах, здатних дійсно кардинально міняти ситуації, пов'язані зі збереженням екологічної рівноваги на планеті.
5
Не забувайте, що людина - вінець природи. Він з'явився тоді, коли на планеті вже існували ліси, чисте повітря і вода. Отже, без цього людське життя просто неможлива. Тому важливо знайти всі наявні способи, щоб в сформованій ситуації можна було відновити втрачену красу природи, особливо в містах і промислових зонах. Цікаво, що на курортах, куди так люблять виїжджати, напевно, всі люди планети, щоб стикнутися з первозданною красою, ніколи не будують високі будівлі.
Якщо ви задумалися про те, наскільки великий або, навпаки, малий саме ваш внесок у турботу про природу - це вже безцінне. На жаль, існує думка, що одній людині нічого змінити не можна. Воно в корені невірно - адже піклуючись про природу, ви подаєте приклад і оточуючим. Крім того, турбота про навколишній світ - це данина поваги собі, так як людина є частиною природи. Існує декілька простих і зовсім і не складних способів піклуватися про природу щодня, вони вимагають всього лише уваги. Як охороняти природу ?
Інструкція
1
Вимикайте воду. Ви миєте посуд і лунає телефонний дзвінок - вимкніть крани і спокійно поговоріть, а не залишайте воду текти навіть на кілька хвилин. За цей час витікають літри. А якщо помножити це на кількість «роззяв» у всій окрузі, а потім на кількість днів у році? Запаси питної води на Землі далеко не нескінченні, і про це варто задуматися вже сьогодні.
2
Вирушаючи на відпочинок в ліс, захопіть з собою пару великих пакетів і зберіть сміття після пікніка - це зовсім нескладно і займає дві-три хвилини часу. Залишені пластикові обгортки і пакети можуть розкладатися в грунті сотні років, а металеві банки - іржавіти. Не полінуйтеся також доїхати і викинути сміття на звалище або спеціальну смітник, минаючи організовані відпочиваючими звалища в канавах і траншеях.
3
До речі, про пластикових пакетах. Відвідуючи магазин щодня, ми забираємо продукти в пакетах з поліетилену, який надзвичайно довго розкладається, притому на виключно шкідливі речовини. Задумайтесь, скільки пластика ви купуєте і викидаєте на тиждень, місяць, рік. Європейські супермаркети давно пропонують покупцям багаторазові сумки з міцного бавовняного або полотняного матеріалу, які легко складаються і поміщаються в сумку, і в покупців немає необхідності купувати пластиковий пакет щодня. Придбайте подібний пакет з міцного матеріалу і кладіть його в свою сумку. В крайньому випадку, купуйте паперові пакети з маркуванням "100% recycle".
4
Економте електрику - це, до того ж, дозволити скоротити щомісячні витрати і створить в будинку сприятливу атмосферу, так як електроприлади сильно впливають на енергетичне поле в приміщеннях.
5
Не користуйтесь без потреби власним автомобілем - це, по-перше, зменшить викид вихлопних газів, а по-друге вбереже вас від стресів. Прогуляйтеся кілька кілометрів під приємну музику, ходьба пішки може бути корисніше бігу.
6
Відмінний спосіб відволіктися і взяти участь у колективній активності на повітрі - це звичайні суботники! Наступного разу, як тільки дізнаєтеся про такий захід у власному дворі, чи не ухилятися, а одягайтеся тепліше і озбройтесь лопатою. Тим більше що фізична активність покращує настрій, а акуратний двір буде радувати вас і сусідів ще довгий час.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ftggGygCCnM