Як в таблицю поставити ще одну таблицю.

Таблиці використовуються в документах різного призначення не тільки для упорядкованого відображення наборів даних, але і для форматування текстів чи їх графічного оформлення. Щоб отримати потрібний результат іноді доводиться поміщати одну таблицю в іншу. Найчастіше необхідність в таких маніпуляціях з таблицями виникає при роботі з документами в текстовому процесорі Microsoft Office Word або в веб-сторінках.
Вам знадобиться
  • Текстовий процесор Microsoft Office Word 2007 або 2010.
Інструкція
1
Якщо таблиця, в яку потрібно помістити ще одну, зберігається в файлі формату Word, запустіть текстовий процесор, завантажте в нього потрібний документ і підготуйте місце в структурі основної таблиці. У цій програмі є можливість об'єднувати осередки існуючої таблиці, щоб організувати слот достатніх для відображення нової таблиці розмірів. Щоб скористатися цією опцією, виділіть потрібну групу клітин існуючої таблиці, клікніть виділення правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню рядок «Об'єднати комірки».
2
Коли осередок для нової таблиці буде готова, помістіть в неї курсор введення і перейдіть на вкладку «Вставка» в меню програми. Розкрийте випадає "Таблиця" і виберіть потрібний варіант створення таблиці. Тут ви можете просто клікнути потрібну клітку макета або за допомогою пункту «Вставка таблиці» відкрити окремий діалог і заповнити поля форми. Якщо потрібно таблиця зі структурою більш складною, ніж лінійно розташовані рядки і колонки, виберіть пункт «Намалювати таблицю» і створіть її за допомогою покажчика мишки.
3
Щоб додати таблицю у вихідний код гіпертекстового документа теж можна використовувати Microsoft Office Word, але така можливість є не завжди. «Вручну» це можна зробити розміщенням всередині тега td обраної осередки набору тегів, що формують нову таблицю потрібної структури. Мінімальний набір команд повинен починатися відкриваючим тегом table і закінчуватися закриває тегом з такою ж назвою. Між ними треба помістити рядка - tr - і осередки - td. Наприклад, для формування таблиці з двох рядків і чотирьох колонок, в осередки якої поміщені їх порядкові номери, набір тегів повинен виглядати так:12345678Этот код треба помістити в комірку існуючої таблиці, обмежену тегами і .
Нумерація сторінок є обов'язковою умовою правильного оформлення реферату, курсової чи дипломної роботи. Навіть в звичайних роботах, які не мають строгих вимог до оформлення, нумерація сторінок може бути дуже корисна - з її допомогою ви можете швидко знайти будь-яку потрібну інформацію. Функція нумерації сторінок передбачена в будь-якій версії MS Word.
Інструкція
1
MS Word 2003Для початку вам потрібно відкрити меню «Вставка», а потім вибрати пункт «Номери сторінок».
2
Далі, у вікні,, необхідно вибрати параметри нумерації (вирівнювання, розташування цифр). У тому випадку, якщо вам потрібно змінити додаткові настройки, то клацніть на кнопку «Формат».
3
В даному вікні ви можете вибрати формат цифр або букв, який буде використовуватися в нумерації на вашій сторінці. Також ви можете використовувати функцію «Почати з:», що дозволяє міняти цифру, з якої починається нумерація.
4
MS Word 2007 у даній версії MS Word пронумерувати сторінки ще легше. Спершу потрібно вибрати категорію «Вставка», а потім натиснути на список «Номери сторінок». В ньому ви зможете вибрати розташування цифр на сторінці, їх формат.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kXHVkwcPYWA
Зверніть увагу
Для бажаючих захистити свої документи Microsoft Word і Excel від перегляду і редагування, є можливість поставити на них пароль. Ставимо пароль на зміну документа Word і Excel. Часто виникає необхідність викласти для загального доступу важливі документи в Word або Excel, в яких знаходиться необхідна для роботи співробітників інформація, яка може змінюватися в перебігу дня неодноразово.
Корисна порада
Звичайно ситуація не дуже приємна, але іноді доводиться напевно самим "запоров" документ, будь то резюме або листа від коханої людини, або ще щось дуже важливе, що не хочеш нікому показувати, для цього і є необхідність поставити пароль на документ Word. Отже почнемо, у відкритому документі Word 2007 необхідно натиснути кнопку в лівому верхньому кутку, потім зі списку вибрати пункт "Підготувати", і далі "Зашифрувати документ"