Як вивести відео на телевізор.

Запас потужності сучасних відеокарт дозволяє одночасно здійснювати показ фільму на дисплеї телевізора і запускати 3D-додатки на моніторі комп'ютера. Для здійснення цієї процедури важливо враховувати кілька аспектів.
Вам знадобиться
  • кабель DVI-HDMI.
Інструкція
1
Передавати зображення на телевізор краще всього через цифрові канали. У сучасних відкритих вони представлені у вигляді портів DVI-D і HDMI. Придбайте кабель, на кінцях якого розташовані потрібні коннектори.
2
Якщо вам потрібно з'єднати порт DVI з HDMI-входом, використовуйте перехідник. Для здійснення поставленої задачі рекомендують купувати адаптер, що передає звуковий сигнал. Такий підхід значно полегшить розподіл звукових каналів.
3
Вимкніть комп'ютер і телевізор. Підключіть кабель і перехідник до обох пристроїв. Увімкніть ТБ і відкрийте меню налаштувань. Перейдіть до пункту «Джерело сигналу». Пересуньте курсор до потрібного HDMI-порту і натисніть кнопку Ok.
4
Увімкніть персональний комп'ютер або ноутбук. Після завантаження операційної системи Windows Seven клікніть правою кнопкою миші по робочому столу. Перейдіть в меню «Дозвіл екрану».
5
Виділіть графічне зображення комп'ютерного монітора або вбудованого дисплея ноутбука. Поставте галочку поруч з параметром «Встановити як монітором». Натисніть кнопку «Застосувати».
6
Тепер розгорніть доступні пункти в графі «Кілька екранів». Виберіть режим «Розширити ці дисплеї». Знову натисніть «Застосувати». Закрийте діалогове меню.
7
Запустіть відеоплеєр. Відкрийте потрібний файл. Перемістіть вікно програми на дисплей телевізора. Розгорніть зображення в повноекранний режим.
8
Запустіть гру або 3D-додаток. Переконайтеся в тому, що обидва дисплея працюють стабільно. Після запуску другої повноекранної програми зображення на телевізорі може зависнути або прірву. У такому випадку приступите до налаштування параметрів відеокарти.
9
Відкрийте панель керування Nvidia або AMD Control Center. Перейдіть в меню «Налаштування відео» (Video Options). Знайдіть графу «Режим демонстрації» та активуйте цю функцію. Для цього виберіть параметр «Режим поділу екрана».
10
Перезавантажте комп'ютер і повторіть процедуру запуску програм.