Як швидко набрати вагу дитині. набрати вагу дитині до року швидко.

Нормальна вага дитини є одним з показників його гарного самопочуття і розвитку. Недобір кілограмів може бути обумовлений проблемами зі здоров'ям, поганий засвоюваністю їжі або індивідуальними особливостями розвитку крихти. У кожному разі, додавати у вазі слід поступово.
Інструкція
1
Змініть раціон дитини. Якщо він ще занадто маленький, годуєте його кашами. Вони містять масу живильних і корисних речовин, що сприяють нормальному розвитку і росту малюка. Завдяки високому кількістю вуглеводів каші дозволяють досить швидко додати у вазі.
2
Почніть годування з рисової і гречаної каші, які можна сміливо давати з 4,5-5 місяців, а потім додайте до них вівсяну. Тільки вводите їх в раціон поступово, починаючи з 1 столової ложки і доводячи до 150 г до 7 місяців. Також можна додавати в кашу трохи тушкованих овочів, наприклад, гарбуз або морквину. Варити кашу краще на воді, іноді додаючи трохи молока.
3
Одночасно з кашами не забувайте годувати малюка м'ясними, фруктовими та овочевими пюре, які містять необхідні мінеральні речовини. Завдяки їм в дитячий організм надійдуть відсутні вітаміни, а шлунково-кишковий тракт буде працювати краще.
4
Більш дорослим дітям давайте поживні калорійні продукти, до яких відносяться риба, м'ясо, зернові, картоплю, молочні продукти, горіхи і банани. Тільки готувати їх необхідно з невеликою кількістю жиру, а найкраще - давати у вареному або запеченому вигляді. І ні в якому разі не годуйте дитину фаст-фудом, напівфабрикатами або жирними стравами, інакше можна легко зіпсувати шлунок. Багату вуглеводами їжу поєднуйте з фруктами і овочами.
5
Якщо причиною недобору ваги є поганий апетит, намагайтеся, щоб дитина проводила якомога більше часу на свіжому повітрі і багато рухався. Можливо, тоді він нагуляє бажанням добре поїсти.
6
Пам'ятайте, що вага дитини також індивідуальний, як і вага дорослої людини. Якщо при відсутніх кілограмах він прекрасно себе почуває, спокійно спить і досить активний, не переживайте. Не варто його насильно напихати їжею і розтягувати йому шлунок, просто зробіть так, щоб він харчувався збалансовано.
У дітей нерідко зустрічається недобір в вазі . Вирішити цю проблему часом досить складно, адже якщо у дитини поганий апетит, його просто неможливо примусити їсти. Перш ніж сприяти збільшенню ваги, проконсультуйтеся з педіатром. Якщо не вистачає всього 1-3 кг, а статура у дитини крихке, то й зовсім не потрібно переживати з цього питання. Коли помічається явне відхилення в вазі , зростанні і розвитку кісткової тканини, необхідно забезпечити малюка особливим режимом дня і харчуванням.
Інструкція
1
Найчастіше недолік в вазі з'являється у дітей молодшого шкільного віку. Відбувається це через адаптації до нових умов, стресів і нерегулярного харчування. Слідкуйте за тим, щоб дитина спала не менше 8 годин на добу, 6 годин для дитячої психіки зовсім мало. Так ви зможете уникнути нервового виснаження малюка, за рахунок якого і відбувається втрата в вазі .
2
Забезпечте регулярне та збалансоване харчування дитині. У раціон обов'язково має входити: м'ясо, риба та яйця. Потрібна саме якісна білкова їжа, а не її замінники. Звичайно, давати сою, боби, горох, картоплю та інші овочі теж потрібно, але вони повинні складати не більше 60% від усього раціону. Дітям необхідні молочні продукти. Якщо ваша дитина геть відмовляється від них, то спробуйте давати йому солодкі дитячі йогурти, які не тільки багаті природними речовинами, але ще збагачені кальцієм і фтором.
3
Якщо у дитини поганий апетит, давайте йому за 30 хвилин до їжі таблетку аскорбінової кислоти. Її можуть замінити цитрусові фрукти, але тільки в розумних кількостях. Інакше дитина все одно відмовиться від їжі, так як у фруктах містяться цукри, які теж можуть збивати апетит. В аптеках є спеціальні сиропи, які поліпшують апетит. Давати їх можна з раннього віку, особливо дітям з нестачею в вазі .
4
Деякі діти займаються спортом, притому навантаження деколи непомірні для них. В результаті цього вага знижується, так як харчування не може компенсувати втрати калорій. Слідкуйте за тим, щоб малюк не пропадав на різних секціях, все має бути в міру і звичайною фізкультури в молодшому віці цілком достатньо.
5
Давайте малюкові спеціальні дитячі вітаміни, вони необхідні для зростаючого організму. Якщо після всього цього вага не почав прибувати або малюк так і відмовляється їсти, то покажіться педіатра. Можливо, лікар дасть направлення на аналізи. Іноді нестача ваги пов'язаний з паразитами в кишечнику або іншими захворюваннями. Ну а якщо все гаразд, просто заспокойтеся, значить, у вашого малюка така конституція або легкі кістки.