Як швидко вилікувати грип.

Грип є гострим інфекційним швидко розповсюджується захворюванням, що вражає органи дихання, нервову, а іноді і серцево-судинну системи. Щоб швидко вилікувати грип, можна користуватися як спеціальними препаратами, так і народними засобами.
Інструкція
1
Правильно виберіть ліки, які допоможуть в найкоротші терміни перемогти хворобу. До таких дієвим препаратів, що містить противірусний компонент, відносяться: «Антигриппин-Максимум», «Інгавірін», «Цітовір-3», «Амантадін», «Арбідол», «Занамівир» і т.д. Перед застосуванням ліків обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.
2
Пийте більше рідини. Дане захворювання, як правило, супроводжується підвищеною температурою і втратою рідини, тому дуже важливо заповнити водний баланс в організмі. Як пиття чудово підійдуть теплий морс, компот, молоко, трав'яний настій. З мінеральної води випустіть гази і трохи підігрійте. Лужне пиття при захворюванні грипом заповнює порушення кислотно-лужного балансу.
3
Частіше промивайте ніс. Почніть це робити, як тільки з'являться перші ознаки нежиті. Для цього приготуйте солоний розчин з розрахунку 1 чайна ложка солі на 1 склянку води. Втягуйте цей склад кожною ніздрею по черзі і спльовують через рот. Регулярно очищаючи носові пазухи від слизу, ви не тільки полегшите собі подих, а й прискорите процес одужання.
4
Зніміть запалення горла. Для цього якомога частіше полощіть його слабким розчином солі та соди (по 1 чайній ложці на 1 склянку води), пийте гарячий чай з лимоном, медом, малиною або ромашкою. За допомогою цих коштів усунеться першіння в горлі і знімуться больові відчуття.
5
Полегшите кашель. Для цього маленькими ковтками пийте гаряче молоко з содою, медом і вершковим маслом. Або приготуйте трав'яний чай і додайте в нього кілька крапель коньяку.
6
Робіть інгаляції. Вони допоможуть полегшити дихання і зволожити дихальні шляхи. Для цього вдихайте пари трав'яних настоїв, ефірних масел, відвару картоплі і т.д. Розставте по кімнаті блюдця з дрібно порізаною цибулею і часником.
7
Купіть в аптеці ялицеве масло і натирайте їм спину, груди, руки, ноги. Щоб не завдати шкоди організму, не використовуйте занадто багато масла, для однієї процедури цілком достатньо 4-5 крапель. Крім того, для лікування сильного нежитю закопуйте це засіб по 1 краплі в кожну ніздрю 3 рази в день.
8
Щоб швидше одужати, забезпечте собі постільний режим.