Як вставити нумерацію сторінок. закруглити кути таблиці word 2010.

При роботі з текстами велике значення має їх правильне оформлення. Зокрема, може виникнути необхідність пронумерувати сторінки. При роботі з текстовим редактором Microsoft Word для цього необхідно виставити в налаштуваннях програми відповідні опції.
Інструкція
1
Відкрийте текст, сторінки якого необхідно пронумерувати. Якщо ви користуєтеся текстовим редактором Microsoft Word 2003, перейдіть в меню: «Вставка» - «Номери сторінок». У віконці виберіть положення номера сторінки (вгорі чи внизу) і вирівнювання - по лівому краю, по центру або по правому краю. Ви можете вибрати нумерацію першої сторінки, зазначивши галочкою відповідну строчку. Збережіть зміни, натиснувши ОК.
2
Якщо ви працюєте з Microsoft Word 2007, для включення нумерації сторінок відкрийте: «Вставка» - «Колонтитули» - «Номер сторінки». Значок «Номер сторінки» має список, що розкривається, в якому ви зможете обрати потрібний варіант нумерації. У редакторі Microsoft Word 2010 нумерація сторінок включається так само.
3
Тому, хто багато працює з текстами, необхідно правильно налаштувати текстовий редактор. Зокрема, для гарантованого збереження основної частини написаного тексту при будь-яких збоях в харчуванні комп'ютера, включіть автоматичне збереження написаного кожну хвилину. Для включення даної опції відкрийте налаштування редактора, знайдіть вкладку «Збереження» і встановіть мінімальний час збереження (1 хвилина).
4
У тому випадку, якщо ви працюєте за ноутбуком або у вашого комп'ютера плоский монітор, обов'язково включите опцію ClearType. Для цього відкрийте Панель управління: «Пуск» - «Панель управління». Знайдіть у списку пункт «Налаштування ClearType», відкрийте його і дотримуйтесь порад Майстра настройки. Після закінчення роботи Майстра текст на екрані комп'ютера стане набагато зручніше для сприйняття.
5
Для зручності роботи з Microsoft Word включите опцію «Завжди показувати повне меню»: відкрийте «Сервіс» - «Налаштування» і відзначте пташкою потрібний рядок.
6
В редакторі Microsoft Word 2007 і 2010 перетягніть на стрічку потрібні вам кнопки, що зробить роботу значно більш комфортною.
Нумерація сторінок потрібна для правильної організації документа. Особливо нумерація важлива, коли потрібно роздрукувати об'ємний документ зі змістом. Нумерація дозволить легко знаходити потрібні сторінки і орієнтуватися в темах, що не які розбитий текст. У текстовому редакторі Microsoft Word виставити нумерацію сторінок можна кількома способами.
Інструкція
1
Для Microsoft Office Word 2003 і 2007 років видання підійде спосіб включення нумерації через колонтитули. У верхньому рядку Word виберіть «Вид» і в випадаючому меню клацніть «Колонтитули». На робочому полі програми з'явиться панель колонтитулів, а вгорі кожної сторінки з'явиться область для введення текста.На панелі «Колонтитули» ви можете перейти до нижньої частини сторінок, клацнувши кнопку «Верхній/Нижній колонтитул», якщо потрібно розставити номери сторінок внизу. На цій же панелі ви знайдете кнопку «Номер сторінки». Клацнувши по ній, на сторінці з'явиться її порядковий номер.
2
Ще один спосіб, який дозволяє вставити номери сторінок в документ у виданнях MS Word 2003 і 2007 - це включення нумерації через вставку. У верхньому меню виберіть «Вставка» - «Номери сторінок». На екрані з'явиться діалогове вікно. У ньому ви зможете вибрати положення номера сторінки на аркуші (угорі/внизу) і задати вирівнювання номера сторінки. Якщо ви не хочете, щоб на головній сторінці був її номер, приберіть відповідну галочку в діалоговому вікні.
3
У пакеті Microsoft Office Word 2010 нумерація сторінок в документі проставляється таким чином. У верхній панелі виберіть "Вставка" і в підрозділі «Колонтитули» знайдіть іконку «Номер сторінки». Натисніть на неї і виберіть положення нумерації (угорі/внизу/на полях/поточне положення), після чого програма запропонує вам цілий список прикладів оформлення нумерації. Виберіть той, який вам сподобається, і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Нумерація буде проставлена на всіх сторінках документа в колонтитулі.
Зверніть увагу
Microsoft Office Word є платним офісним пакетом. Якщо ви не маєте можливості скористатися ним, встановіть безкоштовний аналог Open Office.