Як включити вбудовану відеокарту. z68p-ds3 Як включить вбудовану відеокарту вбудовану відеокарту.

В деякі материнські плати впроваджують чіп, що є аналог дискретної відеокарти. Цей елемент має порівняно слабкою продуктивністю, але ідеально підходить роботи з простими програмами та інтернет-серфінгу.
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - AMD Power Express;
  • - Nvidia Conrol Panel.
Інструкція
1
Використовуйте меню BIOS для перемикання відеоадаптера. Ця опція, як правило, доступна при роботі зі стаціонарними комп'ютерами. Увімкніть ПК і натисніть клавішу, що запускає інтерфейс прошивки материнської плати.
2
Відкрийте підменю Advanced Settings або Video Options. Вимкніть дискретну плату. Для цього встановіть параметр Disable в пункті PCI Card. Якщо інтегрований чіп не активується автоматично, вимкніть комп'ютер, не зберігаючи параметрів меню BIOS.
3
В іншому випадку поверніться в головне меню мікропрограми. Збережіть встановлені установки і виконайте перезавантаження комп'ютера. Якщо цей метод не допоміг змінити відеоадаптер, використовуйте механічний спосіб.
4
Від'єднайте кабель від блоку живлення комп'ютера. Зніміть стінку системного блоку. Вимкніть кабель від відеокарти. З'єднайте його з портом інтегрованого адаптера.
5
Акуратно витягніть дискретну відеокарту. Для цього відсуньте засувку і витягніть плату з PCI-слота. Закрийте корпус системного блоку. Увімкніть комп'ютер.
6
Обидва описаних методу не підходять для зміни відеоадаптера в мобільному комп'ютері. Перемикання пристроїв в ноутбуках досягається шляхом установки спеціального програмного забезпечення.
7
Відвідайте web-сайт фірми, яка розробила даний мобільний комп'ютер. Знайдіть ПЗ, що дозволяє керувати параметрами інтегрованого відеочипа. Обов'язково скачайте додаток, що підходить саме для даної моделі ноутбука.
8
Виконайте інсталяцію завантаженого програмного забезпечення. Перезавантажте ноутбук і запустіть додаток. Перемкніть активний відеоадаптер. Для цього виберіть конкретне обладнання або вкажіть один з доступних режимів роботи пристроїв. При роботі з ПЗ фірми AMD потрібно вибрати «Режим економії енергії GPU».
Відеоадаптер представляє собою спеціальну плату, за допомогою якої виводиться інформація на екран комп'ютера у вигляді зображення. Відеоадаптер підключається до материнської плати і розпізнається мікропрограмою BIOS («базова система введення-виведення »), яка першою запускається при включенні комп'ютера. Проте в деяких випадках BIOS «не бачить» подключаемую плату. У цьому випадку її потрібно включити через BIOS в ручному режимі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи, відеоадаптер
Інструкція
1
Увімкніть або перезавантажте (залежно від того, в якому він стані) свій персональний комп'ютер. Після натискання кнопки включення або перезавантаження комп'ютера періодично натискайте клавішу «DEL» або «F2». Після спрацьовування клавіші ви потрапите в меню програми BIOS.
2
Перегляньте розділи БІОСа, знайдіть розділ з меню з налагодження відеоадаптера. Так як варіантів БІОСа досить багато, то просто орієнтуєтеся на слова Video, Graphic, Display, VGA. У даному розділі необхідно налаштувати завантаження нової відеокарти першої, а також відновити, при необхідності, все збиті настройки.
3
Щоб зробити це, встановіть налаштування таким чином. За типом відеокарти - VGA. У пунктах - Primary Display, Video. По шині підключення - залежно від типу шини, по якій підключена необхідна відеокарта: PEG (PCI Express 16x), IGD (інтегроване графічне ядро), PCI, AGP. У пунктах - Boot Graphic Adapter Priority, Booting Graphic Adapter Priority, Graphic Adapter Priority, Init Display First, Init. Graphic Adapter Priority, Initiate Graphic Adapter, Primary Display Adapter, Primary Graphics Adapter, Primary VGA BIOS, Primary Video Adapter, Primary Video Device, VGA BIOS Sequence, VGA Boot From.
4
Налаштувавши ті пункти, які є у версії БІОС материнської плати, відповідно до відеокартою, вийдіть з прошивки БІОС через пункт «Save & Exit Setup», виберіть варіант «Exit & Save Changes» і підтвердіть збереження внесених змін, натиснувши кнопку «Так». Після перезавантаження встановлений відеоадаптер включиться.