Як включити ноутбук без акумулятора. Як відключити батарею в ноутбуці.

Акумуляторна батарея - це досить уразливий елемент мобільного комп'ютера. Щоб продовжити термін служби АКБ, рекомендують уникати використання цього пристрою без крайньої на те необхідності.
Інструкція
1
Якщо ви постійно використовуєте ноутбук в домашніх умовах, витягніть акумуляторну батарею. Це дозволить не витрачати ресурс елемента живлення. Справа в тому, що кожна АКБ розрахована на певну кількість циклів зарядки і розрядки. Чим частіше ви користуєтеся батареєю, тим швидше елемент вийде з ладу.
2
Вимкніть мобільний комп'ютер. Обов'язково переконайтеся в тому, що операційна система повністю завершила роботу. Деякі ноутбуки після натискання кнопки Power перемикають ОС в режим гібернації, а не вимикаються.
3
Відключіть кабель блоку живлення від мобільного комп'ютера. Ні в якому разі не виймайте акумуляторну батарею, коли ноутбук підключений до мережі змінного струму.
4
Переверніть портативний ПК. Чи не кладіть комп'ютер кришкою на тверду поверхню. Вивчіть тип кріплення батареї. У нових моделях ноутбуків використовуються засувки, які легко відсуваються пальцями. Виконайте цю дію. Вийміть акумулятор з корпусу.
5
В порівняно старих мобільних комп'ютерах АКБ може знаходитися в окремому лотку. Викриття кілька гвинтів і зніміть кришку відсіку. Вийміть батарею.
6
Підключіть блок живлення до ноутбука, а потім з'єднайте адаптер з мережею змінного струму. Завжди виконуйте цю процедуру в зазначеній послідовності. Це особливо важливо при роботі без акумуляторної батареї.
7
Тепер ваш комп'ютер готовий до використання. Пам'ятайте про те, що елемент живлення мобільного комп'ютера виконує функції стабілізатора напруги. Придбайте джерело безперебійного живлення. Підключайте ноутбук до мережі через це обладнання.
8
Даний підхід дозволить запобігти псуванню контролерів ноутбука під час різких стрибків напруги. Крім того, в разі відключення електромережі ви зможете коректно завершити роботу операційної системи і конкретних програм.