Як відео з камери записати в комп'ютер.

Деякі володарі відеокамер, записуючих інформацію на магнітну стрічку, із задоволенням скопіювали б відео на жорсткий диск комп'ютера. Для здійснення цієї процедури необхідно застосовувати спеціальне устаткування і ПЗ.
Вам знадобиться
  • - плата з портами IEEE1394;
  • - кабель IEEE1394.
Інструкція
1
Основна маса плівкових відеокамер підключається до персонального комп'ютера за допомогою порту IEEE1394 (FireWare). На жаль, далеко не всі стаціонарні та мобільні ПК наділені відповідним слотом. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, придбайте плату розширення.
2
Дане обладнання підключається до порту PCI материнської плати комп'ютера. Встановіть плату з виходами IEEE1394. Увімкніть ПК і обновіть драйвери для цього пристрою. Використовуйте функцію автоматичної установки, доступну в меню «Диспетчер пристроїв».
3
Підготуйте відеокамеру і комп'ютер до процесу копіювання інформації. Як правило, даний процес відбувається в режимі реального часу, тобто камера відтворює запис і передає відеосигнал комп'ютера. Зарядіть акумулятор пристрою відеозахоплення.
4
Скачайте з сайту виробника даної камери драйвери, необхідні для зв'язку пристрою з комп'ютером через порт IEEE1394. Підключіть відеокамеру до ПК і встановіть потрібні файли. Відключіть обладнання від комп'ютера.
5
Вимкніть всі сторонні програми і розірвіть з'єднання з інтернетом. Додаткове навантаження на персональний комп'ютер може призвести до того, що відеозапис буде скопійована некоректно.
6
Знову підключіть камеру до комп'ютера. При роботі з Windows Vista і Seven вам відразу буде запропоновано скопіювати вміст касети на жорсткий диск. Підтвердіть запуск цього процесу. Підключіть до відеокамери зарядний пристрій. Це запобіжить можливість відключення обладнання під час копіювання.
7
Після завершення передачі відеозображення виконайте конвертацію формату отриманого файлу. Це дозволить вам надалі переглядати відео за допомогою різних зовнішніх програвачів.