Як в BIOS відключити мережеву карту. мережева карта в біос.

Якщо ваша мережева карта вийшла з ладу і не дає завантажуватися операційній системі, найпростіший спосіб вирішити проблему - купити нову карту і відключити несправну в BIOS'е.
Інструкція
1
BIOS - це базова система введення/виводу, що дозволяє контролювати підключення і відключення різних пристроїв на комп'ютері. Для входу в БІОС треба натиснути певну клавішу або комбінацію клавіш. Спосіб входу в BIOS може відрізнятися на різних материнських платах, але як правило це клавіші Del, F1-F5, F10, в будь-якому випадку на екрані монітора завжди є підказка Press (назва клавіші або комбінація Ctrl + Alt + Esc) to enter setup.
2
Ви увійшли в BIOS. Управління в BIOS відбувається за допомогою стрілок на клавіатурі і клавіш Enter і Escape. Знайдіть у вкладці Advanced знайдіть Integrated Peripherals, потім OnBoard Lan. Якщо навпроти стоїть статус Enabled («Включено») - виберіть команду Disabled («Вимкнено»). В іншій версії BIOS може знадобитися знайти Onboard Chip Configuration і відзначити Ethernet Controller: Disable. В інших версіях орієнтуйтеся по слову Lan. Пам'ятайте, що маніпулятор миші в BIOS не працює і всі дії вам потрібно вчиняти за допомогою клавіатури.
3
Вийдіть в головне меню і виберіть Save & Exit setup (Save settings або подібна напис, або клавіша F10). З'явиться вікно підтвердження збереження налаштувань. Натисніть клавішу Y - якщо згодні зберегти зміни, якщо ні - натисніть N. Комп'ютер піде в перезавантаження.
4
Після перезавантаження мережева карта стане недоступною і не буде відображатися в операційній системі. Ви можете встановити нову карту.
5
Якщо ви не змогли знайти в BIOS'е пункт відключення мережевої карти, а комп'ютер не завантажує ОС через помилку - знову зайдіть в BIOS. Знайдіть вкладку Halt on і виберіть No Errors, це дозволить завантажуватися комп'ютера за будь-яку помилку. Аналогічно у вкладці Halt On Errors встановіть None.