Як в BIOS включити клавіатуру. Як включити usb клавіатуру в bios.

Ви купили нову USB- клавіатуру . Під'єднали до комп'ютера. Ви готові до роботи, але виявляється неприємний сюрприз - клавіатура не працює. Це значить, вам доведеться зробити невеличкий «ритуал в BIOS'е.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, USB-клавіатура, клавіатура PC/2, перехідник USB-PC/2
Інструкція
1
Перший і простий крок - роздобудьте перехідник USB-PC/2. Коштує недорого - радує моментально. Підключіть USB-клавіатуру в нього, а його в комп'ютерний порт PC/2. Клавіатура визначиться без проблем, працюватиме довго і щасливо, поки не згорить. Якщо видобуток перехідника стає нездійсненним завданням - доведеться трохи «пошаманіть в BIOS'е.
2
Як починати «танці з бубнами в великому і могутньому BIOS'е, знають багато, ті, хто не ознайомлений з процедурою запуску, запам'ятовуйте: після включення, під час тестування оперативної пам'яті, до завантаження операційної системи натисніть Del. У рідкісних випадках потрібно натиснути іншу клавішу, щоб не помилитися - дотримуйтесь підказкою внизу екрану. Press N to enter setup, замість N буде написана потрібна клавіша або комбінація, яка принесе вам щастя споглядати вікно налаштувань БІОСа. При тому, натиснути чарівну кнопку доведеться на старій клавіатурі, бо нова не розпізнає системою.
3
Є кілька виробників BIOS, а отже, моделі відрізняються. Але суть дій і назви у всіх версіях ідентичні. У вкладках системи введення-виведення треба знайти USB Controller і поставити значення Enabled («Включено). Потім пункт USB Keyboard Support (USB Legacy Support), відзначити Enabled. Якщо є пункт USB Keyboard Support Via (Підтримка USB-клавіатури через OC або BIOS), відповідно там два значення OS і BIOS. Якщо вам потрібно, щоб клавіатура працювала тільки в операційній системі (Windows), поставте OS, якщо ви хочете працювати, приміром в DOS, потрібно вибрати параметр BIOS, тоді змінювати налаштування за допомогою клавіатури можна буде і в BIOS.
4
Може бути варіант, що ваша версія BIOS не підтримує роботу USB-клавіатури. Тоді доведеться відмовитися від неї або перевстановити BIOS. Установка БІОСа - це не найлегша завдання, і її краще перекласти на плечі професіонала.