Як швидко видалити програму.

Встановлюючи на комп'ютер ту чи іншу програму, користувач часто не знає, чи сподобається вона йому, чи буде він з нею працювати. Іноді для оцінки програми достатньо лічених секунд: переконавшись, що це не те, що він шукав, власник комп'ютера може захотіти тут же її видалити.
Інструкція
1
Для видалення програм можна користуватися штатними дєїнсталлятором Windows або сторонніми утилітами. Якщо програма прописала себе в список встановлених додатків, то найпростіше її видалити через строчку Uninstall - за умови, що в меню програми ця строчка є.
2
В тому випадку, якщо при установці програма не створила строчку деінсталяції, найкраще скористатися для видалення утилітою Uninstall Tool. Ця програма хороша тим, що швидко відкривається - на відміну від штатної утиліти видалення програм Windows. При відкритті Uninstall Tool повідомляє про останні встановлених програмах, що теж дуже зручно. Але головною перевагою цієї утиліти є те, що вона повністю видаляє з комп'ютера всі сліди непотрібної програми.
3
Встановіть та запустіть програму Uninstall Tool. Виділіть програму, яку ви хочете деінсталювати, і натисніть рядок «Видалити вибрану програму». Програма буде видалена, утиліта перевірить комп'ютер на присутність її слідів на комп'ютері. Після цього буде виведено повідомлення з інформацією про знайдені записах. Для їх видалення натисніть кнопку «Видалити».
4
Скористайтеся для швидкого видалення програми утилітою Revo Uninstaller. Як і програма Uninstall Tool, вона здатна повністю видалити додаток і всі його сліди в системному реєстрі і папках комп'ютера. Утиліта має корисну опцію «Режим полювання», що дозволяє видаляти програми, які ви не можете знайти в списку встановлених програм, але робота яких помітна на комп'ютері. Ви можете видалити програму, перетягнувши «приціл» на її вікно, іконку в системному треї і т.д.
5
Щоб не засмічувати комп'ютер і не мати проблем з видаленням програм, намагайтеся встановлювати їх portable-версії - зрозуміло, якщо є можливість вибору. Portable-версії програм не потребують встановлення і запускаються з їх робочої папки, яку ви можете помістити в будь-яке зручне місце. Наприклад, якщо на вашому комп'ютері два і більше диска (або логічних розділу), зручно поміщати портативні версії на диск D. У разі переустановлення операційної системи, зазвичай розміщують на диску С, програми на диску D залишаться недоторканими.