Як швидко позбутися небажаного волосся.

Для сучасної жінки видалення волосся стало звичайною процедурою, такий же, як і чищення зубів. Існує безліч методів, які допомагають позбутися небажаної рослинності. Ось тільки вибрати спосіб виявляється не так вже й просто. Кожен варіант має свої плюси і мінуси, тому підібрати для себе ідеальний спосіб можна тільки методом проб і помилок.
Вам знадобиться
  • - верстат для гоління;
  • - крем або гель для гоління;
  • - крем для видалення волосся;
  • - воскові смужки або віск.
Інструкція
1
Почніть з самого відомого і простого способу, гоління. Придбайте верстат для жінок, у нього анатомічна форма, яка захистить від порізів. Також на поверхні є спеціальна смужка, яка допомагає уникнути зайвого роздратування. Чим більше лез буде біля верстата, тим краще для шкіри, адже вам не доведеться кілька разів проводити їм по тілу.
2
Спочатку прийміть душ або ванну, нанесіть на шкіру крем або гель для гоління і ретельно видаліть всю непотрібну рослинність. Цей метод не підходить тільки для особи, адже після нього волосся можуть вирости ще густіше і жорсткіше. Це дуже швидкий метод, що дозволяє в лічені секунди позбутися небажаної рослинності. Але ефект від нього триває не надто довго, від декількох годин до кількох днів.
3
Придбайте крем для видалення волосся. Для ніг або рук можна використовувати стандартний, а для більш чутливих місць краще брати щадний препарат. Нанесіть його на ділянки, з яких потрібно прибрати рослинність, і почекайте 5-10 хвилин (точний час зазначено на упаковці товару). Потім змийте препарат, шкіра стане гладкою і ніжною, волосся будуть видалені. Будьте обережні, не наносите його голими руками, адже ви можете пошкодити і нігті. Такий спосіб теж швидкий, але, як і гоління, вирішує проблеми лише на короткий проміжок часу.
4
Візьміть воскові смужки або косметичний віск і нанесіть на ділянки тіла з небажаною рослинністю. Одним ривком видаліть, краще робити це проти росту волосся. Перша процедура буде болюча, але в наступні ви вже не будете відчувати такого дискомфорту. Цей спосіб підходить тільки для досить довгого волосся, короткі волоски видалити не вийде. Але зате результат буде радувати вас до двох тижнів.
5
Зверніться в спеціалізовану клініку, там вам допоможуть підібрати процедуру, яка назавжди позбавить вас від небажаної рослинності. Це може бути фото-, рей-, лазерна або електроепіляція. Варіант, який підійде для вас, зможе визначити тільки фахівець.