Як безболісно вищипнути брови.

Брови заслуговують величезної уваги до себе, хоч природність нині в моді, але додання правильної форми - ключ до досконалості вигляду. Тому вищипування брів стало практично щотижневим ритуалом для більшості дівчат. Дана процедура не з приємних, супроводжується невеликий ниючий болем, сльозоточивість очей, чханням і припухлістю шкіри. Так як же безболісно вищипнути брови?
Вам знадобиться
  • - пінцет;
  • - дзеркало;
  • - жирний крем для обличчя;
  • - косметичні диски;
  • - кубики льоду .
Інструкція
1
Підготуйтеся до процедури вищипування брів. Обзаведіться дзеркалом на підставці і поставте перед собою, так ваші руки будуть вільні. Щипати брови виключно при хорошому освітленні (чи перед вікном, або поряд з лампою денного світла), в іншому випадку можна залишити зайві волоски. Продезінфікуйте шкіру рук, пінцет і шкіру навколо брів. Визначте для себе форму брів, яка вам підходить.
2
В критичні дні сприйнятливість жінок до болю значно зростає, так що краще дочекатися слушного моменту (коли менструація закінчиться). Після вищипування шкіра червоніє і злегка припухає, тому краще приступити до даної процедури ввечері. За ніч шкіра повністю відновиться.
3
Візьміть жирний крем для обличчя і гарненько просочіть самі брови і область навколо них. При цьому волоски і шкіра пом'якшуються, що значно знижує больові відчуття. Щоб досягти кращого результату, захоплюйте кожен волосок ближче до кореня і висмикуйте різким рухом. Слідкуйте за тим, щоб пінцет захоплював лише один волос.
4
Перед вищипуванням брів зробіть теплий компрес. Для цього візьміть косметичні диски або марлеві серветки і змочіть в гарячій воді, злегка відіжміть і прикладіть на брови, залиште на кілька хвилин. Теплий компрес розпарить брови, і волоски будуть вискубувати набагато легше. Щипати брови після прийняття ванни або походу в сауну. В цей час пори розширені, і дана процедура стає не настільки болючою.
5
Наступний спосіб вищипування брів прямо протилежний попередньому. Візьміть з морозильної камери кубики льоду (це може бути звичайна заморожена вода або заспокійливі відвари трав, які зменшать біль і красу після процедури), обробіть брови і шкіру навколо них. Потім можна сміливо братися за пінцет, неприємні відчуття, звичайно ж, залишаться, але сильного болю ви вже не відчуєте.