Як підключати гітару біля комп'ютера. Як підключити електрогітару до комп'ютера.

Гітара - Шестиструнний струнно-щипковий інструмент, широко поширений в сучасній музиці як академічного, так народного і естрадно-джазового напрямків. Завдяки особливостям конструкції на ній можна виконувати як сольні, мелодичні партії, так і акомпанемент (акорди і перебори). Залежно від типу гітари (акустична, електрична, напівакустична) розрізняють кілька типів підключення інструменту до комп'ютера .
Інструкція
1
Акустичну гітару до комп'ютера , в сутності, підключити неможливо. Підключіть до звукової карти комп'ютера через мікрофонний вхід інструментальний мікрофон (вхід рожевий, відзначений значком мікрофона. Знаходиться на задній панелі системного блоку або на бічній панелі ноутбука).
2
Відкрийте аудіоредактор. Мікрофон поставте на стійку, сядьте на стілець з гітарою. Поверніть головку мікрофону до резонатора і зіграйте акорд. Перевірте реакцію редактора на звук. Якщо все гаразд, приступайте до запису.
3
Електро гітару підключіть до підсилювача і процесору ефектів. Інструментальний мікрофон, підключений до комп'ютера колишнім способом, призначте до динаміку. Перевірте роботу системи і починайте запис.
Сімейство гітарних інструментів дуже різноманітно. Воно представлено інструментами різного ладу і діапазону (від бас-гітари до укулеле). Одні інструменти можуть грати без електрики (акустичні, напівакустичні, полуелектріческіе), інші грають тільки при підключенні до мережі (електрогітара, більшість бас-гітар). Настільки ж різноманітні і способи підключення гітар до комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Кабелі;
  • Інструментальний мікрофон зі стійкою;
  • Підсилювач;
  • Процесор ефектів;
  • Мікшерський пульт;
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Для підключення акустичних і напівакустичних гітар спочатку включіть мікрофон (краще професійний, інструментальний) в рожеве гніздо на системному блоці (поруч має бути значок мікрофона). Увімкніть звуковий редактор і перевірте його стан. Гучність повинна змінюватися, якщо ви говоріте.Вставьте мікрофон в стійку і відрегулюйте по висоті гітари. Головка мікрофона повинна дивитися в акустичне отвір, але не заважати рухам руки під час гри.
2
Електрогітару, бас-гітару і полуелектріческіе гітари потрібно підключити до процесора і підсилювача з підключеним предусилителем. До динаміку приставте мікрофон (за принципом акустичної гітари), включений до звукову плату.