Як перевести формат pdf в текстовий. Як перевести pdf документ.

Pdf - Portable Document Format - один з форматів, використовуваний сьогодні для створення та розповсюдження в електронному вигляді документів самого різного призначення. Як і більш звичний стандарт Word, він дозволяє форматувати текст, поміщати в нього зображення і навіть поля форм для заповнення. Але на відміну від файлів doc, txt і rtf читати, а тим більше редагувати pdf-файли може обмежене число додатків. Тому нерідко виникає необхідність перевести в звичайний текст документи цього формату.
Вам знадобиться
  • Додаток Foxit PhantomPDF, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо працювати з документами в форматі pdf планується достатньо часто, найправильніше встановити в комп'ютер який-небудь редактор, здатний читати, створювати, редагувати і конвертувати файли цього типу. Таким додатком може бути, наприклад, Foxit PhantomPDF. Після завантаження та інсталяції його в вашу операційну систему для запуску програми і відкриття в ньому pdf-файлу, який потрібно перевести в текстовий формат, використовуйте звичайний спосіб - подвійне клацання по файлу.
2
Щоб в текстовому форматі перенести вміст відкритого документа в будь-який інший редактор (наприклад, «Блокнот» або Microsoft Word), скористайтеся буфером обміну операційної системи. Для цього виділіть весь текст за допомогою комбінації клавіш Ctrl + A і скопіюйте його натисканням Ctrl + C. Потім перейдіть у вікно потрібної програми і вставте сконвертовані текст в потрібне місце поєднанням клавіш Ctrl + V.
3
При необхідності зберегти документ у файл текстового формату викличте відповідний діалог за допомогою «гарячих клавіш» Ctrl + Shift + S. В поле «Тип файлу" встановіть значення TXT Files. Чекбокси в цій формі дозволяють вибрати діапазон зберігаються сторінок - залиште настройки без змін, якщо зберегти треба повний текст, в іншому випадку задайте потрібні значення. Натисніть кнопку «Зберегти».
4
Якщо потрібно разова конвертація одного документа чи необхідність в цій операції виникає рідко, можна обійтися без установки додаткового програмного забезпечення. Використовуйте онлайн-сервіси, безкоштовно пропонують таку послугу. Наприклад, перейдіть на сторінку http://doc2pdf.net/PDF2Word, перейдіть її вниз і клацніть по кнопці Convert File. Розкриється стандартний діалог, за допомогою якого вам треба знайти в комп'ютері потрібний pdf-файл, виділити його і натиснути кнопку «Відкрити». Цього буде достатньо - автоматично спрацює скрипт завантаження обраного документа на сервер і через кілька секунд в сторінці з'явиться велика кнопка з червоним написом Word file. Натисніть її, і сконвертовані текст відкриється в текстовому процесорі Microsoft Word.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=g9SblniqDkQ