Як викласти відео на Яндекс.

На інтернет-сторінці «Яндекс.Відео» можна викладати свої ролики. Завдяки цьому сервісу користувачі закачують і зберігають відео, складають колекції, шукають файли, які знаходяться у вільному доступі на багатьох сервісах, і дивляться добірку кращих кадрів в головному розділі «Яндекса».
Вам знадобиться
  • - відеокамера;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Авторизуйтесь на «Яндекс.Відео», щоб завантажувати ролики на хостинг, коментувати відео інших користувачів і голосувати. Для цього пройдіть по посиланню «зареєструватися» і введіть інформацію про себе.
2
Щоб відправити на свою сторінку відео з комп'ютера, натисніть кнопку «завантажити ролик», виберіть файл у форматі .avi, .mov, .flv, .3gp, .mpg, .mpeg, .mp4, .mkv., введіть назву і опис ролика, поставте мітки і закачайте файл.
3
Завантажуйте відео будь-якої тривалості. Однак при цьому розмір ролика не повинен перевищувати 1.5 ГБ. Бажано, щоб у файлі було не більше одного відеопотоку і не більше однієї аудіодоріжки.
4
Після того як файл завантажиться на сервіс, трохи почекайте: ролик конвертується, щоб бути зручним для перегляду на «Яндекс.Відео». Закачуйте не більше 5 ГБ за два тижні.
5
Завантажуйте відео з камери. Таким чином можна записати і зберегти ролик тривалістю не більше 20 хвилин.
6
Додавайте в свою колекцію ролики зі сторонніх хостингів по посиланнях. «Яндекс.Відео» підтримує YouTube.com, Видео@mail.ru, RuTube.ru і Google Video. Щоб відео завантажилося на вашу сторінку, скопіюйте його URL в поле введення і вкажіть колекцію, в яку ви хочете його внести. При цьому пам'ятайте, що сам ролик залишається тільки на початковому хостингу і не копіюється; якщо відео видалять там, то воно стане недоступно і у вашій добірці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EjOXqAh6f2k
Зверніть увагу
В відеороликах, які ви завантажуєте на хостинг «Яндекса», не можна використовувати об'єкти авторського права (наприклад, музику, фрагменти фільмів або репортажів, кліпи) без дозволу правовласників. Щоб не потрапити в складну ситуацію, пов'язану з порушенням авторських прав, уважно ознайомтеся з інформацією по цій темі на сервісі «Яндекс.Відео».
Корисна порада
На сторінці «Мої відео» в рамках сервісу «Яндекс.Відео» показаний список всіх роликів, які користувач накачував на хостинг сам або додавав в колекцію з результатів пошуку.
Якщо ви є користувачем соціальної мережі «Вконтакте», то рано чи пізно задається питанням, як викласти відео на свою сторінку . Наприклад, це можуть бути улюблені музичні кліпи, фільми, оригінальний ролик з пам'ятних фотографій. Щоб ваш відеоролик побачили і оцінили друзі та інші користувачі цього ресурсу, вам потрібно виконати всього кілька простих дій для додавання відео.
Інструкція
1
Якщо ви хочете створити ролик з фотографій або зображень і викласти його на сторінці, вам знадобиться редактор для створення відео. Для створення слайд-шоу ви можете скористатися, наприклад, редактором «ФотоШОУ» - http://www.fotoshow.su/. Це зручна в користуванні програма для створення відеороликів з фотографій, яка дозволяє створювати яскраві слайд-шоу на найрізноманітніші теми: романтичні, весільні, презентації, весільні, дитячі, презентації, оригінальні привітання та багато інших.
2
Щоб створити такий відеоролик, додайте в цю програму потрібні фотографії, підходящу фонову музику, підберіть оригінальні спецефекти переходів (ефекти перегортання сторінок, появи і розчинення, спіралі, виру і т.д.) і запишіть відео для публікації в інтернеті - «Вконтакте», YouTube, FaceBook, MySpace, Yahoo! Video або відео високої роздільної здатності HD. Далі вам залишається розмістити у себе на сторінці вийшов відеоролик.
3
Щоб залити відео на сторінку «Вконтакте», відкрийте в меню розділ «Мої Відеозаписи», потім виберіть пункт «Додати відеоролик». Після цього відкриється віконце «Нове відео».
4
У вікні, введіть назву і опис для вашого відеоролика. Якщо ви хочете розповісти друзям про ролик, поставте галочку поруч з пунктом «Опублікувати на моїй сторінці». Також при необхідності можна встановити настройки приватності, тобто обмежити доступ перегляду відео або можливість його коментування. Натисніть «Зберегти».
5
Натисніть «Вибрати файл» і виберіть відеофайл, який хочете викласти. Завантаження ролика з вашого комп'ютера може зайняти деякий час (зазвичай кілька хвилин), яке залежить від розміру відеофайлу. При бажанні ви можете відзначити на ролику себе і своїх друзів.
6
Ще більш просто викласти відео на сторінку «Вконтакте», якщо він вже розміщений на будь-яких інших відеохостингах (наприклад, в YouTube). Натисніть опцію «Додати по посиланню з інших сайтів» і потім вкажіть в полі, що з'явилося посилання на ролик. В цьому випадку він тут же з'являється у списку ваших відеозаписів.
7
Крім завантаження ваших власних відеороликів, ви можете додати на свою сторінку якусь відеозапис, яка знаходиться в базі сайту. Щоб це зробити, скористайтеся пошуком по відеозаписах, вказавши в потрібному полі назва файлу (ключові слова).
8
Відкрийте потрібну вам посилання, натисніть «Додати в мої відеозаписи», і відеозапис з'явиться на вашій сторінці. Щоб поділитися відео з друзями, виберіть опцію «Відправити на мою сторінку », яка з'являється після додавання відеофайлу. Назва та опис ви можете змінити в режимі редагування відеозапису. При бажанні відеозапис можна додати до себе в альбом.
Корисна порада
Зверніть увагу, щоб розмір завантажуваного відеоролика не перевищував 1 Гігабайт. Також потрібно, щоб відео підходило за форматом. Підтримувані формати: MPEG, AVI, WMV, FLV, 3GP, MOV. Відеофайл не повинен містити порнографію і порушувати авторські права.