Як нанести герметик. Як правильно наносити силіконовий герметик.

За допомогою герметика можна акуратно закласти шви і виниклі тріщини. Даний засіб випускається в тубах об'ємом 300 або 600 мл, що спрощує його використання. Акуратно нанести герметик допоможе використання додаткових підручних засобів.
Вам знадобиться
  • - изолента або малярний скотч;
  • - електричний або механічний «пістолет»;
  • - обезжириватель поверхні;
  • - тканина;
  • - мильний розчин;
  • - ніж.
Інструкція
1
Купуючи герметик в перший раз, придбайте разом з ним відповідний пістолет. При обробці великих отворів використовуйте електричний - він полегшить ваше завдання в декілька разів. Якщо поверхня роботи невелика (наприклад, шов у ванній кімнаті), сміливо беріть пневматичний.
2
Перед нанесенням герметика тубу треба підготувати. Дуже важливо правильно обрізати вершину носика. Кут, рекомендований виробниками та професійними ремонтниками, 45 градусів. Для більш простого здійснення даної операції придбайте в магазині спеціальний безпечний ніж.
3
Підготуйте картридж для роботи. Притисніть важіль пістолета якомога щільніше до ручки, витягніть металевий штир, в простір, що звільнився помістіть тубу з герметиком. Втисніть в неї поршень пістолета. Наносити герметик треба за допомогою натискання на спусковий гачок. Їх принцип дії аналогічний звичайному шприцу.
4
Очистіть від забруднень поверхню для нанесення герметика. Знежирте її спеціальним складом. Насухо протріть тканиною. Зверніть увагу, що поверхня, як і герметик, повинна бути кімнатної температури (або не нижче +5 і не вище +40 градусів).
5
На поверхню вздовж оброблюваного отвори паралельно приклейте смужки малярського скотча або ізоляційної стрічки. Слідкуйте, щоб відстань між ними було однаковим, а герметик ліг посередині стрічок. При цьому надлишки матеріалу повинні виявитися не на поверхні, а на приклеєних смугах.
6
Тримайте пістолет на рівній відстані від шва при його обробці. Намагайтеся зберігати однаковий тиск і швидкість розподілу на всій протяжності роботи. У разі занадто швидкого нанесення герметик ляже перериваються тонкими смужками з бульбашками. Повільне нанесення чревато утворенням великої кількості відходів та нерозумною витратою матеріалу. Також доведеться витратити більше часу на очистку поверхні від надлишків герметика.
7
Після нанесення відклейте стрічки змочіть паличку з тканиною або палець в мильному розчині (можете використовувати звичайний шампунь або гель для душу). Акуратно виправте всі нерівності від нанесення. Дочекайтеся повного висихання герметика.