Як відкрити свій чайний магазин. Як відкрити чайний магазин по франчайзингу.

У всі часи вигідним варіантом бізнесу є торгівля. Роздрібним продажем чаю можна не тільки заробити пристойні гроші, але також завдяки елітним сортам доставити покупцям справжню насолоду. Щоб бізнес був вигідним і приносив радість, треба до відкриття чайного магазину все продумати.
Інструкція
1
Насамперед зареєструйтесь в податковій інспекції як індивідуальний підприємець або юридична особа.
2
Відкриття будь-якої справи слід починати з бізнес-плану, в якому потрібно продумати концепцію магазину та відобразити, чим саме він буде відрізнятися від торгових підприємств конкурентів. Організація чайного магазину - не виняток.
3
Фахівці вважають, що для відкриття чайного магазину необхідно 30-40 тисяч доларів. Окупається він від шести до вісімнадцяти місяців. Але в чайний бізнес можна увійти, скориставшись франчайзингової схемою. Цей шлях зручний для відкриття магазинів в регіонах. Витрати тоді скоротяться майже вдвічі, а партнерський пакет дасть можливість почати працювати під уже розкрученої торговельної маркою, а також використовувати фірмовий дизайн, корпоративні розробки та поради з розкручування торговельної точки.
4
Але в кожному разі основним для успішної торгівлі є місце розташування магазину. Торгівля чаєм має свою специфіку і свої плюси. Цей вид товару не вимагає великих площ. Відкрити магазин можна на 10-20 квадратних метрах. Головне - прохідність. Пошукайте приміщення на центральних вулицях міста. Також розгляньте таку форму торгівлі, як «магазин в магазині». Відкрити чайний бутік можна в великому торгово-розважальному центрі, де завжди буває багато народу. В цьому випадку постарайтеся знайти місце поблизу супермаркету - тоді потенційні покупці обов'язково в нього зазирнуть.
5
Підібравши приміщення, продумайте інтер'єр вашого магазину. Слово «чай» у багатьох асоціюється з домашнім теплом і затишком. Тому дизайн магазина повинен бути відповідним. Він дуже впливає на купівельну спроможність відвідувачів. Для оформлення чайного салону ідеально підходять натуральні матеріали: дерево, кераміка, скло. Якщо ви витратитеся на професійного дизайнера, ваше торгове підприємство знайде спою індивідуальність і буде впізнається.
6
Далі слід найважливіше - пошук постачальників для вашого чайного магазину. У великому магазині передбачається наявність не менше 200 сортів чаю. Але почати можна з меншим розмахом - для невеликого магазинчика для початку достатньо 50 видів чайної продукції. Намагайтеся, щоб в магазині були представлені всі категорії: від демократичних сортів вітчизняного і цейлонського до елітних і сортів преміум-класу.
7
На чайному ринку представлено багато вітчизняних і зарубіжних оптових компаній-постачальників чаю. Важливо добре уявляти, на яку цільову аудиторію ви орієнтуєтеся (гурманів, респектабельний середній клас чи просунуту молодь), і знайти постачальника з привабливим співвідношенням «ціна-якість». Обов'язково перевірте у вибраній вами чайної компанії наявність ліцензій і сертифікатів на товар.
8
Слідкуйте, щоб ціни на чай в вашому магазині були конкурентоспроможними. Прийнятною вважається накрутка від 40 до 80 відсотків (залежно від сорту) на ціну постачальника.
9
Придбайте чайні аксесуари: банки, затискачі, пакетики. Вони повинні бути відповідної якості. Подумайте про торгівлю супутніми товарами: наборами для саке, китайськими чайниками і сервізами з червоної глини і скла, ситечками, калебаса, спиртівками, керамічними чайниці і т.д. Крім того, вам знадобиться торгове обладнання - ваги для фасування вагового чаю та касовий апарат.
10
Особливе значення в успіху такого роду торгової точки має персонал. Треба знайти кваліфікованих продавців, які добре розбираються в чаї і зможуть розповісти покупцям про відмінні особливості того чи іншого сорту.
11
Вважається, що чайні магазини відвідують приблизно 60 відсотків постійних клієнтів і 40 - випадкових. Тому продумайте різні маркетингові акції для тих і інших. Замовте дисконтні карти зі знижками для постійних покупців, рекламні буклети та проспекти для вперше заглянули.
Зверніть увагу
Торгівля чаєм вважається сезонною. В холодну пору року чайна продукція користується великим попитом, а в тепле - меншим. Взимку, як правило, великим попитом користуються густі терпкі чаї, а влітку - фруктові суміші.