Як вибрати малий бізнес.

Відкриття малого бізнесу - це ризикований крок, на який не кожен наважиться піти. Але все ж для когось це спосіб довести свою спроможність і можливість самореалізації, для іншого - спосіб гідно забезпечити себе і свою сім'ю. Але в будь-якому випадку, для відкриття свого бізнесу потрібна така ідея, за допомогою якої ви зможете домогтися успіху.
Інструкція
1
Найпоширенішими способами організації бізнесу є реалізація власної ідеї, покупка готового бізнесу, франшизи, а також копіювання чужої ідеї.
2
Реалізація власної, абсолютно нової ідеї є найбільш ризикованою справою. Саме цей спосіб вважається найважчим для створення власного бізнесу. Якщо ви підете цим шляхом, то повинні будете віддавати собі звіт в тому, що витративши купу грошей і часу, так і не зможете нічого отримати натомість. Крім того, вам досить важко буде знайти інвестора. Але цей шлях може привести вас і до процвітання. Тому вам доведеться самим вирішувати, чи підходить це для вас.
3
При покупці готового бізнесу доведеться вирішувати цілий комплекс проблем. Це і пошук підприємства, готового до продажу, і оцінка його привабливості, і оформлення різних документів. Для починаючого підприємця цей спосіб також буде важкий.
4
Третій спосіб - покупка франшизи - є найбільш оптимальним варіантом для початківця бізнесмена. Вам вже не треба буде все починати з нуля, а належить просто надавати послуги під торговою маркою правовласника. Таким чином, у вас знизяться витрати по закупівлі сировини та обладнання, так як їх ви будете купувати централізовано. Крім того, франчайзер зможе вам допомагати з деяких питань, що стосуються навчання персоналу, питань управління. Можлива також допомога з фінансуванням.
5
Копіювання чужої ідеї - найбільш часто використовуваний спосіб організації свого бізнесу. Також можна сказати, що для починаючого підприємця - це найбільш оптимальний варіант, оскільки можна аналізувати чужі помилки і не допускати власних. При виборі сфери бізнесу найуважнішим чином вивчіть чинне законодавство, оскільки саме малий бізнес дуже чутливий до різного роду оновлень, які не завжди враховують інтереси підприємців-початківців. Тому будьте обережні і добру путь.