Як тимчасово відключити інтернет. Як тимчасово відключити домашній інтернет билайн.

Бувають такі випадки, коли потрібно відключити тимчасово інтернет, але щоб про це не дізналися. Наприклад, якщо є достатньо доросла дитина, і ви бажаєте його трохи відволікти від інтернету і комп'ютера.
Інструкція
1
Якщо дитина досить добре розбирається в комп'ютері і знає, де знаходиться модем, то варіант його просто відключити не підходить. Адже дитина підійде до модему, побачить, що він не працює, оскільки не горітимуть відповідні індикатори, і просто його включить. Тому відключіть інтернет програмним способом, тобто безпосередньо в Windows.
2
Існують різні способи відключення інтернету для Windows XP і для Windows 7. У Windows XP зайдіть в «Панель управління», яка знаходиться в меню «Пуск». В списку знайдіть «Мережеві підключення». Якщо ваш інтернет підключений за технологією ADSL, тобто ви кожен раз робите підключення до сервера, вводячи логін і пароль, то натисніть на цьому підключенні праву кнопку миші і виберіть "Відключити". Інтернет - з'єднання відключено, тобто доступу в інтернет немає. Але якщо дитина знає, як підключатися до інтернету, то цього буде недостатньо. Вимкніть сам модем. Зазвичай він має ім'я «Підключення по локальній мережі». Натисніть по даному посиланню правою кнопкою миші і в меню виберіть також «Відключити». Все, тепер підключити інтернет стає абсолютно неможливим, оскільки система не бачить активних підключень і не знає, куди робити запити. Включення модему здійснюється таким же способом (ПКМ - Включити і почекати пару хвилин, поки система його правильно налаштувати і визначить).
3
Якщо на вашому комп'ютері встановлена Windows 7, то аналогічно: відкрийте «Панель управління», яка знаходиться в меню «Пуск». Потім у запропонованих категоріях виберіть «Сеть» і «Інтернет». Тепер з трьох наданих пунктів знадобиться перший - «Центр управління мережами». У лівому меню виберіть пункт «Зміна параметрів адаптера». Тепер ви перейдете в ті ж «Мережеві підключення», що і на Windows XP. Подальший алгоритм дій аналогічний вищеописаному.