Як відновити Flash плеєр. chofave флеш плеєр-завантажити з офіційного сайту.

Adobe FlashP Player - це популярний плагін, який дозволяє відтворювати різний медіаконтент прямо в браузері. На даної технології засновано більшість онлайн-кінотеатрів. Також в інтернеті популярні flash-ігри і flash-ролики. Цей плагін дуже необхідний практично всім користувачам, але у нього можуть бути дуже нестабільним.
Інструкція
1
Спробуйте оновити flash - плеєр, скачавши установку з офіційного сайту компанії Adobe. Зайдіть на сайт adobe.com і виберіть пункт меню Downloads. Після завантаження сторінки натисніть на значок Get Adobe Flash Player. Сайт автоматично визначить вашу систему і браузер, а потім запропонує скачати потрібну версію плагіна. Не забудьте прибрати галочку поряд з McAfee. Після всіх настройок тисніть кнопку Завантажити. У вас висвітиться вікно завантаження. Підтвердіть завантаження файлу і запустіть його після скачування. Якщо помилка була критична, то плагін успішно оновиться. Після оновлення бажано здійснити перезавантаження і спробувати зайти на будь-який сайт, який використовує технологію flash, наприклад youtube.com.
2
Якщо оновити Adobe FlashP Player не вдалося, то доведеться трохи почистити «сліди», які залишив попередній flash - плеєр. Для цього вам знадобиться програма CCleaner. Щоб видалити старий flash - плеєр, зайдіть в «Панель управління» потім - в категорію «Програми», виберіть пункт «Програми та засоби». Знайдіть у списку Adobe Flash Player і натисніть «Видалити». За допомогою Майстра видалення програм завершите видалення flash - плеєра і перезавантажте комп'ютер.
3
Тепер скачайте програму CCleaner і встановіть її. Запустіть і виберіть розділ «Реєстр», натисніть кнопку «Пошук проблем». По завершенні аналізу системи натисніть «Виправити ...». Зберігати резервну копію необов'язково. І на останньому етапі натисніть «Виправити відмічені». За бажанням можете зайти в розділ «Очищення» і також виконати аналіз системи. Всі підготовчі дії завершені, приступайте до установки Adobe Flash Player.
4
Запустіть браузер, яким ви будете найчастіше користуватися, зайдіть на офіційний сайт Adobeі скачайте Flash Player. Запустіть інсталяційний файл і дотримуйтесь інструкцій Майстра установки. По завершенню установки бажано перезавантажити комп'ютер, щоб зміни вступили в силу. Після цього Flash плеєр повинен повноцінно працювати.