Як заблокувати адресу.

Існує декілька різних способів блокування доступу до сайтів. Наприклад, можна вирішити цю задачу, використовуючи інструменти, якими володіє Windows. Але варто визнати, що такі способи більше підходять для просунутих користувачів ПК. Тим не менш, існує один простий і швидкий метод закриття певної групи сайтів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
Інструкція
1
Для початку дотримуйтесь за вказаною адресу у: C: WINDOWSsystem32driversetc.
2
Тут виберіть файл «hosts» і відкрийте його за допомогою звичайного Блокнота. Якщо ви користуєтеся Провідником, то натисніть правою кнопкою миші на цей файл, виберете «Відкрити за допомогою ...», потім знайдіть у вікні блокнот. А якщо користуєтеся програмою Total Commander, то виділіть файл і натисніть F4. Файл відкриється і виглядатиме, як на скріншоті.
3
Для того, щоб заблокувати доступ до якого-небудь сайту, наберіть з нового рядка «127.0.0.1» (ті цифри, які стоять навпроти слова «localhost» в скріншоті) і через пропуск введіть адресу зловісного сайту без «www».
4
Тепер просто закрийте блокнот, зберігши перед виходом всі зміни. От і все! Тепер з вашого комп'ютера буде заборонений доступ до сайту з адресу ом, який Ви туди ввели. Будь-яка сторінка цього сайту просто не буде грузиться!
Зверніть увагу
Якщо у Вас встановлений Kaspersky Internet Security 7, то знайдіть в налаштуваннях опцію «Батьківський контроль». Таким чином, ви захистите своїх дітей від «дорослих» сайтів.