Як визначити флегматика.

Флегматичний тип темпераменту характеризують спокій, стресостійкість, душевну рівновагу, а також працьовитість, витривалість, уміння дружити, природна скромність. Ці та інші якості допомагають флегматикам легко уживатися з людьми різного темпераменту.
Інструкція
1
Флегматик здатний зберігати незворушність практично в будь-якій стресовій ситуації. Потрібно дуже постаратися, щоб вивести його з себе, проте, якщо у вас це вийде, то і весь накопичений гнів він виллє повністю. Тому краще не розхитувати його інертне до зовнішніх подразників стан, а замість цього - просто насолоджуватися спілкуванням з вельми спокійним людиною, які зустрічаються нечасто.
2
Йому властива пасивність в різного роду справах. Флегматик віддасть перевагу рутинну роботу, яку можна виконувати без зайвої суєти. В цьому є і свої плюси: флегматики майже завжди домагаються кар'єрного росту, в той час як представники інших типів темпераменту відчувають то злети, то падіння. Можна припустити, що і в любові вони рідко проявляють ініціативу в силу своєї пасивності і сором'язливості. Ні, у них все гаразд з самооцінкою, але при цьому вони по-дитячому скромні.
3
Представники цього типу темпераменту володіють одним з рідкісних якостей - умінням слухати інших людей. Вони відмінні співрозмовники, оскільки рідко перебивають і уважні до дрібниць. Завдяки спокійному характеру і вмінню зважувати ситуацію, перш ніж щось зробити або порадити, вони знаходять спільну мову і з запальними холериками, і з непостійними сангвиниками, і з чутливими меланхоліками. При цьому флегматики не прагнуть піти на контакт першими, зате здатні невимушено підтримувати відбулися колись знайомства.
4
Флегматики володіють високим інтелектом, посидючіші і працездатні. Вони легко можуть провести один або декілька вечорів, уважно вивчаючи науковий працю, або за складною вишивкою. Говорячи загальними словами, флегматики схожі на легкоатлетів, які вибирають біг на витривалість, а не короткі спринтерські дистанції. У спілкуванні заохочуйте будь-які їхні спроби запропонувати ініціативу, приділяйте належну увагу їх позитивних рис, час від часу пропонуйте участь у спільних зустрічах, поїздках, а також творчих і ділових проектах.
Бухгалтер в ході своєї діяльності стикається з поняттям активних і пасивних рахунків, яке визначає спосіб відображення операції. При цьому даний фактор визначає кредит і дебет проводки, що є основою ведення бухгалтерського обліку та визначає порядок заповнення балансу. У зв'язку з цим, необхідно навчитися правильно визначати пасивність рахунки.
Інструкція
1
Чи відносите до активних рахунки м ті, які використовуються для обліку стану і зміни господарських засобів, що знаходяться в розпорядженні підприємства. При цьому збільшення активів відображається на дебеті рахунки, а зменшення - на кредиті. Також варто відзначити, що активні рахунки характеризують цінності, які збільшують матеріальну базу підприємства.
2
Визначте пасивні рахунки. До них відносяться ті, які використовуються для обліку стану і зміни джерел формування коштів організації. На пасиві відбиваються ті операції, які змінюються суму цінностей підприємства і склад боргових зобов'язань. При цьому збільшення даних показників записують на кредит, а зменшення - на дебет.
3
Використовуйте відоме в бухгалтерії правило для визначення пасивності рахунки. Якщо необхідно відобразити, куди спрямовані кошти, то використовується актив, а якщо пояснити, звідки вони взялися, то запис робиться на пасивному рахунку. Необхідно відзначити, що з даного правила виходить наступне: сума активів підприємства дорівнює сумі пасивів. Справа в тому, що для відображення операції використовується подвійна запис, з одного боку якої знаходиться активний, а з іншого - пасивний рахунок.
4
Скористайтеся іншим правилом для з'ясування активів і пасивів. Активні рахунки показують на те, що приносить дохід, а пасивні відображають те, що призводить до втрати ресурсів підприємства. При цьому ряд рахунків бухобліку є активно-пасивними, тобто можутьхарактеризувати одночасно і прибутку, і збитки. Приміром, рахунок «Розрахунки з кредиторами і дебіторами», на якому за дебетом вказуються суми дебіторської заборгованості, а по кредиту - суми кредиторської.
5
Перевірте правильність визначення пасивності рахунків. Для цього за підсумками звітного періоду необхідно заповнити бухгалтерський баланс, у першій частині якого зазначаються відомості про активні рахунки х, а в другій - про пасивні. Якщо розрахунок був проведений правильно, то підсумкові рядки по активу і пасиву повинні бути рівні.