Як почати творити своє майбутнє.

Багато людей люблять починати нове життя з понеділка. Вони живуть мріями про щастя, яке коли-небудь настане. На жаль, часто такі мрії залишаються нездійсненними. Потрібно навчитися самим творити своє майбутнє вже сьогодні.
Інструкція
1
Ставте перед собою чіткі цілі і завдання. Розпишіть план дій - конкретні кроки для досягнення задуманого. Розділіть його на довгострокові і короткострокові задачі. Щодня потроху наближайтеся до виконання своєї мрії.
2
Майбутнє безпосередньо залежить від справжнього. Постійно вдосконалюється і розвивається, багато працюйте, вчіться новому і прагнете до кращого. Не бійтеся змін, краще шкодувати про зроблене, ніж про втрачені можливості. Підвищуйте свою кваліфікацію і домагайтеся нових кар'єрних висот.
3
Чи не пасуйте перед труднощами і не відступайте при невдачах. Можливо, вам слід ще раз проаналізувати свої плани і придумати новий маневр на шляху до заповітної мети. Не чекайте швидких результатів, йдіть хоч і невеликими кроками, але щодня до здійснення своєї мрії. Дорогу осилить той, хто йде.
4
Якщо ви не любите свою роботу, може бути варто подумати про зміну роду діяльності. Згадайте, в чому ви добре розбираєтеся, ніж вам завжди було цікаво займатися, і яке діло приносило радість і задоволення. Ви прекрасно вирізаєте по дереву або обожнюєте тварин? Цілком можливо, що прийшов час зробити своє захоплення сімейним бізнесом. Ні до чого витрачати життя на сумну і нецікаву роботу.
5
Радійте кожному дню, знаходите позитив в повсякденних дрібницях. Знайдіть собі хобі або виконаєте давню мрію. Не відкладайте життя на потім, це горезвісне «потім» може ніколи не настати. Якщо ви давно хотіли вивчити іноземну мову або освоїти ази екстремального водіння - зробіть це.
6
Більше спілкуйтеся з цікавими людьми, які можуть вас навчити чому-небудь новому і корисному. Життя, наповнене різними подіями, приносить радість і задоволення. Не потрібно мріяти про майбутнє, будуйте його самі, крок за кроком втілюючи в життя свої мрії та плани.
Творчість може відкрити нові і досить цікаві сторінки життя. Почати самовираження з його допомогою можна в будь-якому віці: так ви зможете виявити свої приховані таланти, розслабитися і вирішити ряд психологічних проблем. Головне, відкинути страхи і зробити перший крок.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - фарби;
  • - книги;
  • - відвідування заходів.
Інструкція
1
Почніть з живопису - це один найпростіших способів наблизитися до творчості. Візьміть чистий аркуш цупкого паперу, гуаш, кілька кистей і малюйте все, що прийде в голову. Будьте сміливіше в поєднанні відтінків, виборі форм і предметів. Не старайтесь домогтися правильності зображення: пропорції і техніка повинні хвилювати вас найменше. Можете продумати сюжет заздалегідь, уявити образи, а потім втілити їх на папері. На початковому етапі віддайте перевагу пейзажам або абстракцій.
2
Будьте оригінальні і шукайте цікаві деталі навіть у побутових речах. Гарний декор приміщення, нестандартний стиль в одязі, відсутність банальності в особистих уподобаннях - все це сприяє творчості. Нехай все, що ви робите, стане способом вашого самовираження.
3
Намагайтеся обертатися в творчому середовищі і цікавитися напрямком мистецтва, яке вам ближче всього. Відвідуйте виставки і театральні прем'єри, беріть участь у поетичних вечорах, ходите на хороші музичні концерти. У перший час цілком достатньо, якщо ви будете присутні на подібних заходах лише в якості глядача. Поступово ви зможете відкривати для себе щось найбільш цікаве і почнете виявляти себе більш активно.
4
Шукайте натхнення у визнаних шедеврах світового мистецтва. Виберіть напрямок, який вражає вас найбільше, і намагайтеся стикатися з ним якомога частіше. Розглядайте картини, слухайте якісну музику, читайте класичну літературу. Так ви зможете сформувати певний смак і відкрити для себе нові грані творчості.
5
Забудьте про страхи і комплексах, коли йдеться про творчість і самовираження. Робіть те, що вам цікаво, пробуйте себе в нових сферах, записуйте свої нові ідеї. Спробуйте поділитися деякими результатами своєї творчості з близькими людьми або професіоналами: цілком можливо, погляд з боку зарядить вас оптимізмом.