Як відкрити магазин. відкриваю магазин господарських товарів чим торгувати.

Відкривати магазин роздрібної торгівлі вигідно в районі, де відсутні мережеві супермаркети. Тільки в цьому випадку бізнес буде процвітати, і приносити максимальний дохід. Для відкриття буде потрібно підготувати пакет документів, зняти в оренду, купити або побудувати приміщення, що відповідає санітарним нормам і протипожежним вимогам.
Вам знадобиться
  • - свідоцтво ІП або ЮЛ;
  • - дозвіл;
  • - договір оренди;
  • - будівельні матеріали;
  • - торгове обладнання.
Інструкція
1
У першу чергу ви повинні зареєструватися в якості індивідуального підприємця. Якщо ви плануєте відкрити великий супермаркет або мережа магазинів, реєструйтеся в якості юридичної особи. Для реєстрації зверніться до територіального відділення Федеральної податкової служби, подайте заяву, пред'явіть паспорт. Через два тижні ви отримаєте свідоцтво ІП або ЮЛ.
2
Для отримання дозволу на торгівлю, який видається в районній адміністрації, вам буде потрібно пред'явити: - заяву до територіальних органів місцевого самоврядування; - письмове повідомлення про початок діяльності; - свідоцтво індивідуального підприємця або юридичної особи; - висновок СЕС; - укладення органів протипожежної безпеки; - документ, отриманий у податковій інспекції про реєстрацію контрольно-касових машін.Разрешеніе готується протягом 1 місяця з моменту подачі необхідного пакету документів.
3
Далі вам необхідно орендувати або побудувати приміщення. Якщо ви плануєте знімати приміщення під магазин, знайдіть відповідний варіант і укладіть договір. Для будівництва вам буде потрібно земельну ділянку. Щоб його отримати, зверніться в адміністрацію, подайте заяву. Земельні ділянки надаються в ході аукціонних торгів або в порядку черги, яка може розтягнутися на кілька років. Якщо ви хочете почати бізнес досить швидко, оптимальний варіант отримати земельну ділянку - це взяти участь в аукціонних торгах.
4
Будівництво можна починати після отримання дозволу у районному відділі архітектури та містобудування. Завершений об'єкт введіть в експлуатацію, отримаєте висновок комісії з адміністрації, уповноважених представників санітарної протиепідеміологічної станції та районної пожежної охорони.
5
Після завершення всіх підготовчих робіт, а отримання свідоцтва ІП або ЮЛ, дозволи на торгівлю і оренда або будівництво приміщення, відносяться до підготовчого етапу, приступайте до безпосереднього оформлення магазину.
6
Закупіть все необхідне обладнання. Вам будуть потрібні торгові вітрини, холодильники, якщо ви плануєте відкрити магазин з продажу продовольчих товарів. Все обладнання можна купити в спеціалізованих регіональних точках торгівлі.
7
Заключною частиною з організації магазину є наймання персоналу. Для роботи в магазині вам будуть потрібні продавці, фасувальниці, адміністратори торгового залу, касири, вантажники, технічні співробітники, бухгалтери.
8
Для безперебійної поставки товару укладіть договір з оптовими підприємствами, які будуть систематично підвозити все необхідне і отримувати грошові кошти після реалізації.
9
Зробіть відкриття магазину святковим, сповістіть про своє відкриття в засобах масової інформації.