Як можна провести новорічні свята.

Більшість росіян за традицією проводять новорічні свята вдома або в гостях у родичів або близьких друзів. Це, звичайно, непогано. Але якщо такий сценарій повторюється щороку, в ньому рано чи пізно хочеться щось змінити. Тим більше що існує маса можливостей зробити ці дні по-справжньому цікавими і корисними для душі і тіла.
Інструкція
1
Подумайте, чого ви чекаєте від новорічних свят? Якщо вам подобаються галасливі компанії, сміх та розіграші, шукайте клуби, які пропонують незвичайні новорічні шоу, і веселіться там з друзями. Це тим більш зручно, що не потрібно до упаду стояти на кухні, придумуючи кулінарні шедеври і потім після свята перемивати посуд.
2
Якщо ж вам, навпаки, хочеться відпочити від шуму і морочливих буднів в тиші і спокої, погуляйте в парку і вулицями рідного міста, загляньте в кінотеатр або картинну галерею, відвідайте музеї, про які ви навряд чи згадуєте в робочі дні.
3
Візьміть лижі, ковзани або санки і їдьте в ліс, парк або на каток. Медики і психологи вважають, що кращий спосіб релаксації для людського організму - це активний відпочинок на природі. За годину прогулянки лісом на лижах або катання на ковзанах можна розслабитися краще, ніж за цілий день, проведений на дивані.
4
Разом з дітьми побігайте, поваляйтесь в снігу. Влаштуйте конкурс на кращого сніговика або льодову скульптуру. Захопіть із собою чай, кава в термосі, бутерброди, а також фотоапарат або відеокамеру, і тоді ви навіть влітку будете із задоволенням згадувати свої новорічні свята, всією родиною розглядав зняті кадри.
5
Після активного борсання в снігу вирушайте в сауну або, якщо є така можливість, в добре натоплену баню. Тут ви не тільки скинете втому, а й отримаєте заряд бадьорості на всі наступні дні.
6
Новорічні свята можна провести і в селі у родичів, далеко від міського шуму і клопоту. Допоможете їм по господарству і заодно нагулятися і надихається свіжим повітрям. Це простий і невибагливий сценарій, але він піде на користь вашому здоров'ю.
7
Відсутність сільських родичів можна компенсувати поїздкою на заміські бази відпочинку. Як правило, вони розташовуються в лісовій зоні, у мальовничих річок, так що відпочити і насолодитися природою ви зможете сповна.
8
Можна кардинально змінити обстановку і провести новорічні свята подалі від рідних місць. Розгляньте пропозиції туристичних агентств, які організовують численні тури саме в ці дні. Якщо вам пощастить, можна буде придбати путівку зі знижкою. В які краї відправитися, залежить від ваших уподобань. Ідей для нетрадиційного проведення новорічних свят можна знайти чимало. Хочете побувати на гірськолижних курортах - вирушайте до Франції, Австрії, Фінляндії, Чорногорії та інше. Вас цікавить найкрасивіше в світі північне сяйво - добирайтеся до Ісландії або Гренландії. Набридла зима і хочеться сонечка - при наявності грошей ви без праці організуєте відпочинок в Єгипті, Арабських Еміратах або екзотичних країнах Південної Азії. А якщо хочеться чогось незвичайного, пошукайте привидів в англійських замках або катайтеся на слонах в Індії.