Як налаштувати антену.

Плюс супутникового телебачення в його дешевизні і якості. Любителі самостійно проводять настройку на потрібні супутники, а не платять величезні гроші провайдерам за надання тих чи інших каналів.
Вам знадобиться
  • Супутникова антена, телевізор.
Інструкція
1
Антени є приймачами сигналу, який відображається в точці, званої фокусом. У фокусі розміщується перетворювач сигналу, який називають конвертером. Він перетворює частоти з високого діапазону Cи Ku в частоти 950-2150 МГц. Такий сигнал легше передається від антени до ресивера. Потім ресивер аналізує супутниковий цифровий сигнал і передає його на телевізор. У підсумку виходить зображення на телеканалі.
2
Перед налаштуванням антени купіть всі необхідні приналежності і зберіть антену. З її вибором вам допоможуть на спеціалізованих форумах, оскільки все залежить від географічного положення. Щоб домогтися максимально якісного прийому каналів, купуйте універсальні конвертери з мінімальними показниками шуму. Адже від нього залежить, яка кількість каналів ви зможете отримати з одного супутника.
3
Запустіть програму Satellite Transponders, в якій також вказані телевізійні канали, радіостанції та діапазон мовлення з транспондерних частотами потрібного супутника. Вибравши супутник, дізнайтеся його зону покриття. Для цього зайдіть на сайт http://www.lyngsat-maps.com.
4
Satellite Antenna Alignment - це безкоштовна програма, яка допоможе розрахувати розташування супутника щодо вашого місця розташування. Введіть широту і довготу вашого міста, виберіть супутник. Куди направити тарілку, і на який кут її підняти, буде зазначено в програмі.
5
Зайдіть в головне меню ресивера і виберіть меню «Налаштування» потім - «Установка антени». Впишіть частоту транспондера і символьну швидкість і виберіть тип конвертера LNB «Універсальний 2» - DiSEqC. Якщо все зробили правильно, то нижня шкала «Якість» повинна показувати 0%.
6
Тепер перейдіть безпосередньо до тарілки і за допомогою компаса дізнайтеся, в якому напрямку знаходиться південь. Далі починайте повільно рухати антену в горизонтальному напрямку, тим самим проходячи весь горизонт. Після цього поверніть тарілку на один градус вниз і повторіть знову. Як тільки з'явиться сигнал, знайдіть оптимальне значення і зафіксуйте антену.