Як знайти роботу вчителя.

Термін «педагогіка» дослівно перекладається з грецької як «мистецтво виховання». Ця наука виникла у відповідь на потребу передачі накопичених знань і досвіду. Сучасний педагог повинен володіти цілим набором професійних якостей. Наприклад, знанням методик, упевненістю в собі, любов'ю до дітей. Такому вчителю буде просто знайти роботу.
Вам знадобиться
  • Сайти оголошень, газети оголошень, резюме, координати відділів освіти.
Інструкція
1
Перше, що варто зробити при пошуку роботи, це скласти резюме. Вкажіть в ньому основну інформацію про себе, вашу освіту та досвід роботи. Якщо досвіду роботи немає, напишіть про практику, яку ви проходили. Стисло розкажіть, чому саме ви повинні працювати на цій посаді. Додайте своє резюме на декількох сайтах для роботодавців.
2
Повна інформація про вакансії вчителів перебуватиме у відділах освіти. У кожному районі міста та районних центрах є відділи освіти. Зверніться в їх відділи кадрів. Там вам можуть видати список установ цього району, в які потрібні вчителі. По можливості, робіть це не по телефону, а при особистому контакті з фахівцем. Відмовити людині перед собою складніше, ніж голосу в трубці.
3
Іноді питання з працевлаштуванням вирішується локально. Тобто ви відразу можете звернутися в конкретний заклад освіти. Інформацію про відкриті вакансії ви можете також знайти на сайтах і в газетах оголошень. Попит на педагогів часто перевищує кількість пропозицій. Це пов'язано з плинністю кадрів в школах, особливо серед молодих фахівців.
4
Ще один спосіб знайти роботу вчителя - це звернутися на місце вашої педагогічної практики. Роботодавець вже знайомий з вами як з фахівцем. До того ж вам буде значно легше адаптуватися у вже знайомому місці роботи.
5
У розмовах з друзями і знайомими згадуйте про те, що шукайте роботу. Можливо, вони будуть знати про цікавлять вас вакансії. Сарафанне радіо - хороший засіб для реклами.
6
Якщо у вас є аккаунт у соціальній мережі, розмістіть у себе на стіні відповідне оголошення. Попросіть друзів зробити перепост цього запису.
7
Беріть участь в професійних конкурсах та семінарах, де вас може помітити потенційний роботодавець. Пишіть статті та розробляйте авторські конспекти занять.
Зверніть увагу
Збираючись на співбесіду, ретельно продумайте свій зовнішній вигляд. Від вчителя очікують дотримання ділового стилю.
Робота в школі , незважаючи на не самий високий рівень доходу, є для деяких людей покликанням. Однак влаштуватися в школу можуть не все: все ж вчителів випускають чимало й є певна конкуренція. Тому для пошуку роботи в школі важливо використовувати всі способи і дружні зв'язки.
Інструкція
1
Найпростіше, що можна зробити тому, хто хоче влаштуватися на роботу в школу - зазирнути в свою школу. Напевно знайомі вчителі скажуть, якщо в школі є для вас вакансія, або будуть тримати в курсі, якщо вона раптом з'явиться. Крім того, в своїй школі і працювати буде приємніше.
2
Візьміть довідник районних шкіл та обдзвоните їх: напевно хоч в одній вакансія знайдеться. Якщо додзвонитися до шкіл з тих чи інших причин не вдається, спробуйте обійти їх.
3
Можна зв'язатися з територіальним органом освіти. У відділі кадрів такого органу вам можуть надати інформацію про наявні вакансії в школах.
4
Підключіть дружні зв'язки, адже ваші колишні однокурсники напевно теж шукають роботу в школі . Бути може, хтось із них вже знайшов роботу і знає, що в його школі є ще одна вакансія?
5
Не варто нехтувати і сайтами з пошуку роботи. На них теж іноді вивішують вакансії для вчителів - у відповідному розділі. Крім того, багато шкіл зараз мають сайти, які теж можуть публікувати вакансії. У кожному разі, побувавши на сайті тієї чи ної школи, ви більше про неї дізнаєтеся, що допоможе вам при прийнятті остаточного рішення про вибір місця роботи.
6
Найкращий час для пошуку роботи в школі - травень-червень або кінець серпня. Однак і в середині навчального року в школах може відчуватися нестача вчителів, тому можливість влаштуватися на роботу в школу в тій чи ної мірою присутній завжди.