Як на час відключити антивірус.

Аналітичні алгоритми антивірусних програм іноді видають команду заборони запуску додатків, які насправді не є вірусами. Найчастіше це програми, призначені для внесення будь-яких необхідних користувачеві модифікацій в системні компоненти. Підозрілий, з точки зору програми-захисника, виконуваний файл цього роду запускається всього один раз або дуже рідко.
Інструкція
1
Щоб запобігти втручанню антивіруса, треба або внести програму в список виключень, або тимчасово відключити захист.
2
Послідовність дій при тимчасовому відключенні антивірусних програм різних виробників розрізняються, але в них є схожі загальні принципи. Деякі програми цього роду можна вимкнути вибором відповідного пункту з контекстного меню іконки програми в області повідомлень панелі завдань. Щоб з'ясувати, чи передбачена така опція у вашій версії антивіруса, знайдіть його значок в правому нижньому кутку екрану - в треї - і клікніть на ньому правою кнопкою миші. Під сплив меню пошукайте потрібний пункт. Він може бути сформульований по-різному - наприклад, в Nod 32 це рядок «Відключити захист від вірусів».
3
Якщо пункту відключення антивірусного захисту немає в контекстному меню іконки в треї, знайдіть його в повному інтерфейсі програми. Відкрити його найпростіше подвійним клацанням по тому ж самому значку в області сповіщень. Деякі програми - наприклад, Dr.Web - перш ніж надати доступ до елементів управління вимагають введення спеціального коду - «капчи». У панелі, управління знайдіть налаштування антивірусу - якщо це програма комплексного захисту комп'ютера, в інтерфейсі крім антивіруса представлені й інші її елементи (наприклад, брандмауер). Скажімо, у додатку AVG Internet Security потрібно клікнути по іконці Anti-Virus в головному вікні інтерфейсу. Потім знайдіть чекбокс або випадає список, який містить команду відключення. У AVG Internet Security це чекбокс у напису «Включити Resident Shield» - прапорець в ньому потрібно прибрати.
4
Замість тимчасового відключення антивіруса можна використовувати роботу операційної системи в безпечному режимі - при такому варіанті завантаження запускається лише мінімальний набір системних програм, необхідних для функціонування ОС. Драйвери антивіруса до списку обраних не входять. Щоб скористатися цим способом, розкрийте головне меню ОС і ініціюйте перезавантаження системи. Коли почнеться новий цикл завантаження, натисніть клавішу F8, а в списку варіантів завантаження виберіть один з типів безпечного режиму.
Антивірусна програма автоматично захищає персональний комп'ютер від попадання і зараження його вірусами і шкідливими програмами, а також від атак хакерами за допомогою так званих "екранів" (спеціальних модулів). Але не рідко такий захист може призвести до порушення нормального функціонування різних програм. Тому може виникнути необхідність ненадовго відключити антивірусний автоматичний захист вашого ПК.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, антивірус avast, брандмауер Windows
Інструкція
1
Існує два види захисту. Перша - це захист, вбудована в операційну систему, яка захищає від хакерських і вірусних атак з глобальної мережі інтернет. А друга - це встановлена користувачем антивірусна програма, яка бореться з вірусами, вже проникли в ваш персональний комп'ютер.
2
Перший вид захисту. Відкрийте курсором "Центр забезпечення безпеки" шляхом натискання кнопки "Пуск" і виберіть послідовно пункти "Панель управління" - "Безпека" - "Центр забезпечення безпеки". У вікні, знайдіть посилання "Брандмауер Windows" і натисніть на неї лівою кнопкою миші. Далі у вікні знайдіть вкладку "Загальні", в цій вкладці ви побачите зображення червоного щита з білим хрестиком, де поруч буде напис "Вимкнути" (не рекомендується). Натисніть на неї. Після чого в самому низу вікна натисніть "OK" і закрийте вікно "Центр забезпечення безпеки".
3
Другий варіант відключення антивірусної програми на прикладі антивіруса "avast". Натисніть праву клавішу миші на значку працюючої програми "avast" у нижньому правому куті екрану (близько годин). Потім у контекстному меню спочатку клікніть по назві "Управління екранами« avast », а далі зі списку виберіть потрібний час, протягом якого захист ПК буде відключена: десять хвилин, 1:00, назавжди або до перезавантаження ПК. Далі у вікні" Відключення компонента "підтвердіть свій вибір відключити захист, натиснувши кнопку" Так ".
4
Коли програма відключиться, значок антивірусу в нижньому правому куті екрану (поруч з годинником) поміняє своє зображення, і при наведенні на нього покажчика миші з'явиться повідомлення, яке попереджає про те, що "Обережно ваша система не захищена". У підсумку виконаних дій ви тимчасово вимкніть автоматичну антивірусний захист ПК за допомогою програми «avast».