Як відключити в телефоні Edge. мережу edge Як відключити philips.

Досить часто виникає необхідність на деякий час відключити в телефоні передачу даних GPRS/EDGE. Особливо це потрібно зробити в умовах роумінгу, щоб тимчасово не користуватися послугою. Також сервіс доводиться відключати при перевищенні трафіку.
Інструкція
1
Наберіть послідовність * # 4777 * 8665 # (для телефонів марки "Samsung"). У меню, "Attach mode settings" виберіть пункт "gprs detach", зніміть з нього галочку. Вимкніть мобільний телефон і знову ввімкніть, після чого опція буде деактивовано.
2
Для відключення сервісу EDGE трохи змініть параметри доступу APN, через який ви отримуєте дану послугу. Досить поставити крапку наприкінці адреси APN. При запиту даних в цьому випадку ви отримаєте повідомлення «Сервіс не підключений» і вони не будуть передаватися. Щоб повернути сервіс, замініть настройку правильною, прибравши крапку.
3
Скористайтеся утилітою SBSetting. Дану програму можна скачати з інтернету у вільному доступі. Встановіть її на свій телефон, зайдіть в меню і знайдіть опцію включити-вимкнути EDGE.
4
Якщо у вас iPhone iOS 4.0, відключення EDGE НЕ буде складним. Зайдіть в меню телефону, виберіть розділ «Налаштування», далі пункт «Основні», потім «Мережа». Відключіть опцію «Стільникові дані». Після її активації жодна програма не увійде в інтернет, використовуючи GPRS-трафік.
5
Зайдіть в мобільний інтернет - браузер Safari. Перейдіть по посиланню "iPhone No Data.Com". Потім натисніть на кнопку, на якій написано "Turn off EDGE/3G" (тобто вимкнути). У відкритому діалоговому вікні з'явиться кнопка "Install", натисніть на неї. Слідом з'явиться діалогове вікно з кнопкою "Install Now". Натисніть на неї, відключивши тим самим сервіс EDGE на вашому iPhone. Врахуйте, що якщо ви користуєтеся WiFi зв'язком, вимикати дану опцію необов'язково.
6
Зателефонуйте в клієнтську службу стільникового оператора «Білайн», якщо ви є абонентом цієї мережі. Попросіть відключити автоматично підключену послугу "Any apn", яка відповідає за надання сервісу EDGE. З нульовим "Apn" телефон в мережу виходити не буде. Або попросіть відключити послугу GPRS (EDGE є простим розширенням, яке дозволяє GPRS працювати на більш високій швидкості).