Як відправити sms-повідомлення з інтернету на телефон. Як з інтернету відправити смс на телефон.

Сервіс відправки та прийому коротких СМС-повідомлень - досить популярний спосіб зв'язку. Зазвичай використання такого сервісу можливо тільки між мобільними пристроями, однак з'являється все більша кількість ресурсів, що дозволяють відправляти СМС-повідомлення через мережу інтернет за допомогою звичайного комп'ютера.
Інструкція
1
Для початку скачайте абсолютно безкоштовно програму під назвою ISendSms з офіційного сайту, перейшовши за посиланням, зазначеної в розділі «Додаткові джерела». Виберіть з переліку файлів найбільш зручний для вас варіант і приступайте до завантаження. Скачавши архів, розпакуйте його і виберіть файл isendsms_2.2.0.682 exe.
2
Коли з'явиться вікно установки, натисніть «Далі». Згода з ліцензійною угодою відзначте галочкою, попередньо ознайомившись з його текстом, потім натисніть «Далі». За допомогою кнопки «Огляд» виберіть місце на жорсткому диску Вашого комп'ютера, куди ви будете встановлювати програму. Натисніть «Далі».
3
Після відкриття наступного вікна виберіть власну папку або залиште за замовчуванням запропоновану програмою, щоб вона відображалася в меню «Пуск» разом з ярликом. Свою відмову від створення такого ярлика позначите в лівому нижньому куті галочкою. Натисніть «Далі». Поставте при бажанні відповідну позначку для створення ярлика на робочому столі, панелі швидкого доступу або для зберігання ярлика в одній папці з додатком. Натисніть «Далі». У вікні, натисніть «Встановити». Для завершення установки натисніть «Готово».
4
З'являлось повідомлення про оновлення програми при першому відкритті ISendSms може не спрацьовувати. Клікніть на кнопку «Пропустити». Відкривши програму, активуйте опцію "Перевірити оновлення". Для відправки СМС-повідомлення заповніть наявні поля. Номер телефону в повній відповідності міжнародним форматом введіть в поле «Кому».
5
Якщо є бажання поповнити адресну книгу новим номером, натисніть кнопку справа. Введіть текст повідомлення. Щоб одержувач дізнався, від кого прийшло SMS, підпишіть його. Не ставте прапорець перед словом «Транслітерація», так як в цьому випадку ваше коротке повідомлення буде перекодировано англійськими літерами, що принесе незручності при прочитанні. Потім натисніть кнопку «Відправити».